Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz marcarc #1567 üzenetére

    szerintem csak ez is egy jó példa rá, h miért nem jelent semmit sem az SOT sem meg a kinek hány napot megy kérdés sem. Függ sokat a készenléti időtől, hogy háyn szimes, mennyi minden pushol, mennyi az sot, az mennyire hw igényes stb :D
    Nekem Xs MAx minden este 50% körül kerül haza. feltöltöm 80%ig, reggelre lemerül 70%ig (miután 80%ról levettem még használatban van, nem készenlétben merül ennyit :D) majd reggel visszatöltöm 805ig míg elkészülök, s kezdődik előlről, hazaérek 50%al stb stb. Nekem ez így tökéletes, melóhelyen fix a helyem az esetek 99%ban ahol tudom tölteni ha kellene, cserébe elvileg ez tesz az akkunak a lehető legjöbbat (ha 65-55% között tartanám folyamat az lenne a lehető legjobb elvileg, de erre képtelen vagyok, az már túl sok management :D
    Igen, erre szokták mondani, h mi értelme ennek, ez olyan mintha egy eleve 30-50% teljesítményre romlott akkut használnék végig. Igen, de ha nekem élethelyzetből ez végig tökéletes, semmi kompromisszum, akkor miért ne kíméljem az akkut?

Új hozzászólás Aktív témák