Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz Ayg0 #29 üzenetére

    Ez amúgy szerintem nagyon személyfüggő. Én például egyik esetben sem veszem semmi hasznát. :N Na meg ezért van a kocsikban már szinte gyárilag is kihangosító :) Nekem például ahogy indítom az autót, az autórádió már csatlakozik is a telefonhoz és kapcsolja is Bluetooth-on a Spotify-ról a zenét. Innentől kezdve pedig már egy lépés sem, hogy híváskor is oda menjen. Így én nem hogy nagy, hanem egyáltalán nem veszem hasznát :N
    Az sem életszerű, hogy a karomat a szám elé tartva telefonálnék futás közben, úgy problémás lesz a futás, nekem legalábbis az. Nagy eséllyel egyébként is ott a telefon, hiszen anélkül már eleve el is felejthetjük a karórás telefonálást. (a sim/esim kártyás órákat most ne vegyük figyelembe, mivel eleve csak egy korlátozott halmaz tudja használni)
    Akkor meg már ott a BT-s füles a telefonhoz, és mehet a zene is arról, és nem a karóra egyébként is hoki aksiját merítem felesleges dolgokkal.

    És - én legalábbis - ha futok/edzek, akkor azzal töltöm az időmet, mert arra szántam, és nem foglalkozom vele, hogy keresnek. Csak azért venni telefonálásra alkalmas órát, mert 'lehet hogy', pláne ha 'majd ha' keresni akarnának futás közben akkor tudjak telefonálni, nekem egy nyakatekert problémakreálás egy nem létező (vagy legalábbis jelentéktelen, és/vagy egyébként is megoldható) problémára.

    De ez az én szempontom, így ki is emelem vastagra. :) És azzal is fejezem be amivel kezdtem, hogy persze ez amúgy szerintem nagyon személyfüggő.

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák