Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz Winnie The P #306 üzenetére

    Az én feltételezésem az, hogy Az alvási légzés minőségének ellenőrzése rész a hunyó.
    A március elején lévő érdeklődésednél, mikor az alvásértékeléssel volt gondod, bekapcsoltam én is a fentit, újra kipróbálni. Tíz nap alatt leszívta az aksit. Semmi más nem változott, csak azt kikapcsoltam, és most tartok 61%-on tíz nap után, szóval nálam tuti ez szívta le. És nekem fent van a Notify is, az értesítéseket az kezeli, a Zepp-ben ki vannak kapcsolva, egyedül a hívás van bekapcsolva benne, minden mást a másik kezel.
    Korábban is kipróbáltam, de nem emlékszem akkor feltűnt-e, hogy ennyire szívta volna az aksit, meg egyébként is kikapcsoltam pár nap után.
    Ha jól tévedek akkor ez úgy működne (szerintem), hogy egész éjjel 'hallgatózik' a mikrofon hogy hogyan alszol, és az alapján értékel. Én legalábbis ezt feltételezem abból, hogy azt írja, megfigyeli az alvási légzés minőségét.
    Próbáld ki, hogy a következő feltöltésnél kikapcsolod, úgy hogyan alakul majd.

    Igaz, nálam se AOD, se csuklófelemeléses megnézés nincs, mert csak idegesített :).

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák