Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz benobi2 #266 üzenetére

    Én tavaly október óta nem frissítem az appot, pont emiatt, hogy most jól működik, gondolom ez kellene ahhoz hogy az óra is frissüljön.
    Jó, de a 'normál' alatt mindenki mást ért szerintem :) Nekem az 5 perces monitorozás, alvásfigyelés, ébresztő, napközben ha úgy van akkor visszaszámláló (mosás, főzés, bármi amihez használható, stb.), na meg a folyamatos BT kapcsolat az órával.

    Amúgy engem se zavarna még a heti töltés, nemsokára újra elkezdek edzeni és akkor már úgyis jobban igénybe lesz véve, tehát a kisebb üzemidő borítékolható, a régebbi edzések alapján ez kb. 10-12 nap lesz. Ha naponta kellene tölteni mint a Samsungokat vagy az iWatch-okat, na az már zavarna, hiába akarják megideologizálni egyesek, hogy "hádde' fürdéskor felteszem tölteni, meddig tart".
    Nem, a telefon mellett nekem ne kelljen még egy órával is azzal szarakodni, hogy vajon kibírja-e míg hazaérek. Én marhára élvezem, hogy elmegyek egy hét nyaralásra és rohadtul nem kell törődnöm azzal, hogy lemerül-e közben az óra :))

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák