Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mike1334

    veterán

    válasz szpali #251 üzenetére

    Szeretem mikor megmondják a tutit vmiről, ami lényegében nem volt érdemi része a kérdésnek (tudniilik az előző verzió és az e közötti különbség). Persze kioktatni valakit, meg "rinyálással" vádolni dokkal egyszerűbb. Nem írtam, hogy ó de bonyolult, meg hasonlók. Sem azt nem mondtam, hogy milyen rosz nekem, hogy csak használtat vehetek és még csak nem is olcsóbban. Azt se kértem, hogy más rendeljen helyettem. Tudod ezek minősülzek volna rinyálásnak, nem az, hogy válasuoltam a kérdésére, miért nem az, hogy válaszoltam miért nem rendelek külföldről. De biztosan sokkal jobban alszol ezek után, hogy ilyen jólmegmondtad nekem. Bizony szégyellem is magam kellőkppen, hogy ilyen rinyálós vagyok. Szerencse, hogy a segítőkész emberből több van a fórumon, mint az ilyen "megmondójánosokból". Szép estét!

    ATM_automata: Köszönöm, látod így is lehet, erről beszéltem. Érteni jól értem az angolt, közel 40 sorozatot nézek eredeti nyelven, ha vmi infó érdekel, előbb keresek rá angolul, mint magyarul. Rendszeresen fizetek neten, akár átutalással, akár bankkártya adatokkal. Egyszerűen ez eddig kényelmesebb volt, jobb szeretek ilyesmit személyesen megvenni, de pl az efigitalban sokkal drágább. A használat meg nem nagyon "koptat" rgy ilyen terméket, nem von le sokat az értékéből. Plusz, ha hardveraprón veszem, látom az értékelését,személyesen találkozok vele, nejem jobb. Mielőtt azzal jönne valaki, hogy mást is veszek neten, az miért más...könyvet, színház-,koncert-, mozijegyet szoktam hazaimegbízható forrásból, azokat talán még nem hamisítják :)

    [ Szerkesztve ]

    ...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Új hozzászólás Aktív témák