Új hozzászólás Aktív témák

  • pergabb

    senior tag

    válasz Danex #410 üzenetére

    Gyártástechnológia maradt..., mivel kamera nem fontos, így akku miatt eleve a sima 10 eri meg számomra jobban, abban még nagyobb a telep, tudtommal másban nem nagyon van eltérés. Jelenleg sajnos egy redmi k20 pro sem jelentene számomra előrelépést a maga 4000mAh akkujával, 90hz nem lényeg, jó nekem az ugrálás is, gondolom offolható lesz. Kérdés már csak az ár, korona buli miatt mire ez bejön hozzánk és lejjebb is esik az ára, lassan kijön a mi11:D annyira nem vicces, mivel sajnos ez tény. Mi9 is talán június fele jött be "rendes" garival, bár en hamarabb rendeltem "nem rendes" garival:) Én sem akarnék amúgy gyakrabban váltani, de előbb hal meg a telefon, ill. jelen esetben számomra annyira tré az akku, hogy de, váltanom kell majd vmire. Utóbbi 1 évben melót váltottam, már nem irodában rohadok, teljesült a régi tervem és mint fotós munkálkodom, szóval powerbank az egyetlen lehetőségem, egész nap cikázom (nem autóval). Ettől független akkor is irritál a sok telefon, mi9 hány variánst kapott már? Idegbetegek:D Anno note 5 is kijött, már lihegett a nyakában a note 6 és mire feleszméltem, mar note 7 volt, most mar 8. Amúgy egy note 7 a mai nalig elég mindenre, bár annak az üzemideje is rosszabb lett, mint volt új korában, szóval butítják a régebbi készülékeik és senki se mondja az újabb és okosabb rendszer miatt, mert hatalmas előrelépés nem történt.

Új hozzászólás Aktív témák