2018. október 19., péntek

Gyorskeresés

(#1) marcarc

marcarc
(fanatikus tag)

előrendelve.

(#2) pelgrim_v1

pelgrim_v1
(kvázi-tag)

Gyerek korom nagy játéka volt a Rezi sorozat ps1-en (igen ilyen fiatal vagyok. Ps1-en kezdtem. 25 vagyok) de nem tudom előrendeljem e. Az a gyanúm nem ugyanaz a feeling lesz mint gyereknek és nem feltétlen a játék hibája hanem én nőttem azóta egy keveset

(#3) marcarc válasza pelgrim_v1 (#2) üzenetére

marcarc
(fanatikus tag)

én 33 vagyok. Az első igazi horror volt ps1-en amit béreltünk hétvégére. Amint látom igényes remaster lesz, ha csak 10 órára is újra gyerek leszek.

(#4) pelgrim_v1 válasza marcarc (#3) üzenetére

pelgrim_v1
(kvázi-tag)

Valszeg beszerzem én is. Nem attól félek hogy rossz lesz hanem hogy nem olyan lesz a feeling mint amire számítok

(#5) Mikamaka válasza pelgrim_v1 (#2) üzenetére

Mikamaka
(PH! kedvence)

Szerintem ez egy más játék lesz mint a 2. rész volt, annak ellenére hogy annak a remakje.
Olyan látványos a változás , csak a 2 hős és néhány zenei aláfestést lesz az ami összeköti a RE2-vel.

Más oldalon lehetett olvasni , hogy a Deluxe csak amcsiba lesz elérhető. Ez tényleg igaz?

PES & ISS PRO only

(#6) Tsa-bika válasza marcarc (#3) üzenetére

Tsa-bika
(fanatikus tag)

Csatlakozom. 31 vagyok, és alig várom ezt a játékot, és az adrenalin rusht amikor bemegyek egy szobába.
Bár néhány gamepaly videót biztos várok és elő se rendeltem.

[ Szerkesztve ]

Maximum effort! |BlackBerry user| NotebookMasterRace

(#7) marcarc válasza Tsa-bika (#6) üzenetére

marcarc
(fanatikus tag)

Az első nyalókával talalkozni 3 shot gun tölténnyel a zsebben.

(#8) Tsa-bika válasza marcarc (#7) üzenetére

Tsa-bika
(fanatikus tag)

Sajnos emlékszem arra a bizonyos folyosóra, meg a kis animációra is ahogy leugrik a plafonról.

Ha már egyszer végigvitted akkor ha jól rémlik: unlockolni lehetett rocket launchert a legelejétől, úgyis nagy móka még kis szobákban aprítani, miközben te is sérülsz:D

Maximum effort! |BlackBerry user| NotebookMasterRace

(#9) laposonly11 válasza marcarc (#3) üzenetére

laposonly11
(senior tag)

A horror az pl. a Silent Hill sorozat, na ott rendszerint befos*am. A Resident Evil sorozat, a legdurvább jeleneteivel is legfeljebb akció (kivéve talán a 7. részt, ahol már van amolyan rémisztgető hangulat is.)

???

(#10) laposonly11 válasza laposonly11 (#9) üzenetére

laposonly11
(senior tag)

Ettől függetlenül lehet beszt báj a géjm!

???

(#11) pelgrim_v1 válasza laposonly11 (#9) üzenetére

pelgrim_v1
(kvázi-tag)

azért gyerekként a resi 2 és 3 is tartott olyan jelenetet mikor este sunyiba játszottam mert amúgy aludnom kellet volna a holnapi suli miatt hogy önként mégis betartottam a szabályt. Jó nem most volt már én is kis pöcs voltam de na :D akkor régen tudott az ijeszteni ha akart

(#12) marcarc válasza laposonly11 (#9) üzenetére

marcarc
(fanatikus tag)

11-12 éves voltam amikor kijött. Nekem elég horror volt, a Silent Hill még a kanyarban sem volt akkor, de ezen nem fogunk összeveszni. :)

(#13) dorten válasza pelgrim_v1 (#11) üzenetére

dorten
(tag)

:C Hatalmas emlekek. Mi haverral a nyari szunetben a ~30 fokos szobaban ultunk a foldon es nyomtuk a RE 3-mat. :DD

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.