Új hozzászólás Aktív témák

  • Nunder

    őstag

    Lenne egy-két kérdésem, ami számomra furcsaság.

    Az egy dolog, hogy a nav-bar szinte mindenhol fehér, tök mindegy mi van épp nyitva, és tudom, hogy lehet appal állítani a színt, de azok valahogy nem tökéletesen végzik a dolgukat. Viszont azt nem értem, hogy amikor töltőn van, és elvileg menne a képernyővédő, akkor a nav-bar is fehéren világít, ami kimondottan idegesít mert egyrészt ugye világít, másrészt meg félek, hogyha tovább hagyom rajta a cumót a töltőn akkor beég az AMOLED. Annyi hozzátartozik a dologhoz, hogy van fenn Greenify, és lehet, hogy az kelti fel a nav-bart, holott elvileg letiltottam a háttér hibernálást...

    A másik, és ami leginkább bánt az a rezgetés erőssége. Hiába van "Strong"-on a notification és a hívás is, zsebben egyszerűen nem érzem, hogy rezeg. Tök mindegy milyen laza nadrág van rajtam, még ha direkt figyelem is ha csörgetnek, akkor se lehet észrevenni. Lehet ezen valahogy külsőleg boostolni? Mert így eléggé para, hogy munkahelyen nem veszem észre ha keresnek.

    “It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

Új hozzászólás Aktív témák