Új hozzászólás Aktív témák

  • negyven2

    veterán

    Valószínűleg az Rockstar Games Launcher-es előrendelés indulásakor (kedd 17:00) kapjuk meg a hivatalos gépigényt is (előzetessel, meg képekkel együtt). Addig mehet nyugodtan a találgatás, de szerintem fölösleges. A fejlesztők, anno nyilatkoztak arról, hogy GTA V bár sokkal jobban nézet ki PC-n, jelen generációs konzolokon, mint X360/PS3-on, azért az a játék az előző generációs konzolokra lett kitalálva. Vagyis a játék strukturális felépítését erősen korlátozták, azon konzolok 2005/6-os hardverei.

    RDR2 esetén viszont viszont már a játék alapjaitól kezdve a jelen generációt vették alapul. Illetve itt nagyon törekedtek arra, hogy mindegyik konzolon ugyan úgy nézzen ki a játék. Amit lényegében sikerült is nekik, ugyanis a felbontást és a pár fps-es különbséget leszámítva, a játék ugyan-úgy néz ki. Itt főleg azt értem, hogy míg pl. a One-os GTA V-ben kevesebb pl a növényezett a PS4-es képest, itt ilyen nincs.

    Szóval amit írni akartam, hogy ne azt a GTA V-t vegyül alapul hardver igényben, ami már PC-re is 5 éve jelent meg. Hanem a napjainkban megjelenő hasonló Open Wolrd játékokat. Persze majd kedden megtudhatjuk, hogy mennyire sikerült az optimalizálás.

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

Új hozzászólás Aktív témák