Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tecsu

    addikt

    válasz miztyc #24 üzenetére

    Szerintem ahol kell, ott ilyen monitor van Magyarországon, ugyanis ez kb. az utolsó tétel lenne, ahol spórolna valaki; szakmailag meg olyan hiba, hogy még hazánkban is megütné a bokáját az, aki elkövette.
    Sok magyar szereti szidni a hazai dolgokat és alábecsülni az országot sőt, a nemzetet, illetve minden ami ezzel kapcsolatban negatív, azt felnagyítani; bármi pozitív, azt kicsinyíteni.
    Tisztában vagyok azzal, hogy a magyar egészségügy eszközparkilag sem a legjobb, de azért próbálok racionális lenni és nem hiszem, hogy a beszerzéseket teljesen dilettáns módon kezelnék.

    A gond inkább azzal lehet csupán, hogy kevés a szakember és nagy a várólista, de azt most úgysem hiszitek el nekem, hogy Nagy-Britanniában is sokszor hónapokat, esetleg fél évet kell várni egy-egy scan-re.
    Meg még az lehet a probléma, hogy az eszközpark elöregedett, de adott szabványoknak (újkorában) bizonyosan megfelel(t). Egyébként sok esetben még nyomtatnak, főleg sebészeknek pl. a Xerox-aycan rendszerrel.

    https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

Új hozzászólás Aktív témák