Új hozzászólás Aktív témák

  • X Factor

    addikt

    válasz tecsu #18 üzenetére

    Értem a pontjaidat, ezzel tisztában is vagyok, mármint hogy úgy kéne lennie, ahogy leirod.

    De egyből a végére is ugrom.

    Egyszerűen nem spórolhatnak az utóbbin, mert akkor az előbbit sem tudnák rendesen használni; tehát jó monitor nélkül csak kidobott pénz a drága MRI.

    Az én térdem már műtött és rendben van szedve, Így engem kevésbé érint, de pont az elmúlt 2 héteben vittem páromat is MR-re térd miatt, ez ráadásul fizetős volt, plusz édesanyámnak is pont összejött egy bokasérülés, így ő is ment MR-re, csak az állami.

    Próbálok pontosan visszaemlékezni, de általában adtak cd-t, amin ott volt a lelet, ezt az eredeti orvos tök normális, hagyományos monitoron elemezte, nyilván ahol elkészitik ott is kommentálták, gondolom ott lehetett adott esetben a cikkben is szereplő erre készült monitor, de több orvos ismerős is dolgozik budapest szerte és nekik pont az a tapasztalatuk, h. így megy értelmetlenül a költekezés.

    Értsd: Adott esetben vesznek egy MR készüléket, lehet villogni, h. hu kaptam x milliót, aztán csak épp normálisan dolgozni nem lehet vele.

    Make things work

Új hozzászólás Aktív témák