Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • G4NXST4

    tag

    Álltatában én sértő válaszokat szoktam adni, most is követem a hagyományaimat. Aki azt felveszi, hogy fórumon negatívat írok róla az a való életben minimum ideggyenge.

    Na arról lenne szó először is, hogy aki azért panaszkodik, mert az ellen nem támad, kempel a tankba, vagy csípázik a hegyen, az azért van mert nem megy neki a game vagyis nem első és már kivan borulva. Ez ellen olyat lehet cselekedni, hogy atom kocka leszel és próbálsz trükközgetni, meg nagyokat lőni (olyan frag videósra valókra gondolok). De az emberek többsége ezt nem teszi meg, és csak a rinya van belőle, nemhogy bevallaná az igazat, hogy sajnos nekem nem megy és ezért nem jön be a pl. BF. És van az intelligensebb banda akiknek nem a játék mert nincs idejük játszani vagy csak nem akarnak sokat kockulni ezek az emberek akik a való világban élnek. És vannak olyanok, mint én, akiket még a nőjük sem érdekli, csak a játék a full kockák számukra nincs más világ ;)

    Másodszor pedig a MW2 a BFBC2-vel azért hasonlítsák össze, mert ők konkurenciák, a játékok közt ez a két legjövedelmezőbb ;) Nem pedig a játékmenetük végett

    nagyonromlik

Új hozzászólás Aktív témák