Új hozzászólás Aktív témák

  • akangels

    tag

    válasz Allien #15 üzenetére

    Igaz :D BF ek közül az összesel játszottam és COD ok közül is megvolt szinte az összes (kivéve UO és a 3) nekem sosem állt szándékomba összehasonlítani a 2 játékot mert tudtam hogy teljesen más... itt az a gáz hogy rengetegen a forumon olvasottak alapján döntik el hogy mien az eggyik és mien a másik játék... így nem lehet viszonyítás alapot venni ... pl tegyük fel vki sims ezik 5 éve aztán átmegy COD ozni és azt keresi h mennyire éhes az embere és nem találja és azt mondja rá h mekkora ratyi játék akk az FAIL o_O Engem COD4 fogott meg a legjobana codok közül... ott éreztem azt hogy ez tényleg jó játék míg BF eknél már az első részek óta van ilyen érzésem :D igaz azóta inkább COD ok al toltam.... 2142 haverokkal LAN ba az eggyik legjobb game :D ha nem ölni akarsz hanem csak buz*lni a járművekkel és szórakozni megteheted míg COD ba kimerül az esetleges jumpokkal a "szórakozás".. szal egy BF et inkiább mondanék populáris játéknak mint egy COD ot.BF ekbe multiba egy esetleges TS beszélgetés közbe úgy lehet taktikázni mint az állat..és ha nem kocka földe játszik akkor még közbe jól el lehet beszélgetni erről arról:D.. codokba túl sok a gyanúsítgatás hogy így csalsz úgy csalsz és egy idő után már ez elrontja a játék élményt =( COD4 számomra egy örök játék marad... BF et is szeretem de nem annyira hogy ha kell a gépen a hely nem azt törlöm le :S Sajna ilyen vegyes érzéseim vannak mind a 2 játékról.. van mind2 nek jó és rossz oldala... de ha választani kell FUN olásra akkor COD.. ha komolyabb játékmenetet akarok akkor BF... na így ennyi kb"röviden"... mindenki ossza be magának azt amit írtam:D a helyesírási hibákért előre is bocsánat... :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák