Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    Az első reakcióm mikor végignéztem: mi a rák köze van Bonnie Tyler-nek a bf4-hez? :DDD

    hát nem estem tőle hanyatt. Graf oké, bár bf3-hoz képest első blikkre a fejlődés konvergál a nullához. A fegyverek hangjai katasztrófálisan gagyik, mint a meggymagköpködő a cod2-ben...

    A ruszkik karakterei egy az egyben a bf3 multiból lettek szedve, nem tudom fetűnt e nektek. A legelején egy assault kukucskál be az ablakon, aztán a homokfutón ott csücsül egy support meg egy recon a sofőr. Nem tudom ez az idő hiányának tudható be, hogy ezeket használták, vagy csak tojtak az egészre.

    A láblevágáshoz nem fűznék semmit, no comment, bár látványos. Össz-vissz elsőre nem hagyott mély nyomokat bennem, nem úgy mint az előző rész első gameplay videója. Bár lehet ott a még soha nem látott grafika miatt volt beszabehu, de valahogy az egész atmoszférája meg hangulata jobban átjött. Ha most jönne ki, még 5 ezerért se venném meg. Remélem összekapják azért magukat, mert a jó single kampányt hiányolom a modern warfare egyjátékos részei óta. Csak ne akarjanak ebből is Call of Honor: Codfightert csinálni. Akkor még jó is lehet :K

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák