2019. augusztus 20., kedd

Gyorskeresés

(#1) Gude

Gude
(senior tag)

Eddig arról volt szó,hogy csak a béta jelenik meg az év végén most meg ki is akarják adni??Hova sietnek a srácok??? :N

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#2) Vistaboy válasza Gude (#1) üzenetére

Vistaboy
(veterán)

A hivatalos bejelentésen várhatóan kiderül, eddig ellentmondó hírek (pletykák) keringenek, melyek szerint az ünnepi szezonban ki akarják adni. Szóval egyelőre ez a valószínű, de előfordulhat csúszás, pláne, ha a MS nem adja ki idén az új konzolt.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3) L_ajos

L_ajos
(őstag)

Mintha a BF3ból lenne. :( Egyenlőre immár egyáltalán nem érdekel a folytatás. Majd ha infó"áradat" jön rásasolok.

PSN felhasználó: Foxxika | Huawei P30 Pro | Canon EOS 1300D Kit

(#4) keldorpapa88

keldorpapa88
(félisten)

Na majd mutassátok a videót, addig megyek Bioshock: Infinite, ki kell használni a szabadnapot ha már van.:)

(#5) BigBlue69 válasza keldorpapa88 (#4) üzenetére

BigBlue69
(őstag)

Mar van video is

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#6) Def26

Def26
(félisten)

"Tekintsük hát meg őket:" :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Volvo:On,

(#7) Kaiku

Kaiku
(senior tag)

Remélem a második képen látható varjakat azért le lehet szedni. :DDD

(#8) Frigo

Frigo
(őstag)

17 min gameplay:
[link]

(#9) keldorpapa88 válasza BigBlue69 (#5) üzenetére

keldorpapa88
(félisten)

Jaja most néztem meg, durva. Pre-order.

(#10) Kaiku válasza keldorpapa88 (#9) üzenetére

Kaiku
(senior tag)

Az biztos!!! Elég ütős munka.

(#11) BigBlue69 válasza keldorpapa88 (#9) üzenetére

BigBlue69
(őstag)

Ha ez ilyen lesz mutiban is.. Akkor Pre order lesz.. Egy új videókártya..:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#12) Vistaboy

Vistaboy
(veterán)

Beillesztettem a videót.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#13) Kaiku válasza Vistaboy (#12) üzenetére

Kaiku
(senior tag)

Jah, a Battlelog-on 1080p-ben is fent van!

(#14) Def26 válasza Kaiku (#13) üzenetére

Def26
(félisten)

Akad is az irodai gépen. :DDD

(#15) Luperator

Luperator
(tag)

A grafika odab@sz rendesen. Fanyalgóknak meg hozza az elvárt szintet. :D Ami kevésbé tetszett, a fegyverhang és, hogy a Havoc meg a terepjáró mintha egy az egyben a 3-ból lettek volna átvéve. Mi-28 esetén már ott az N verzió, ami legalább némi optikai tuningot dobna a gépen, más festésről nem is beszélve. Utóbbi vonatkozik a terepjáróra is. A "főhősről" a noob jelző jutott eszembe a néha nehezen érthető félrelövések miatt. Mintha tényleg játékos irányítaná. ;] Ettől függetlenül, ha ez ilyen lesz, csatlakozom az előttem szólókhoz és új videokártya mellé jöhet is. :D

(#16) Gude

Gude
(senior tag)

Most néztem meg a videót :)Kell az új VGA :D

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#17) Kr/\toS

Kr/\toS
(senior tag)

Mászthev!

(#18) .noxwill

.noxwill
(veterán)

A graf. tényleg odacsapós. A legszebb grafikáért járó címért jó nagy fight lesz e között meg a Crysis3 között (mind2 EA, azért az.... :DDD), szerintem ezen a ponton már csak a hipsterek tudnak különbséget tenni. Azért az fura hogy az elején ad pár headet az ellefélnek, az meg még nagyba visszalő.... :U :D

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#19) Def26 válasza .noxwill (#18) üzenetére

Def26
(félisten)

"Azért az fura hogy az elején ad pár headet az ellefélnek, az meg még nagyba visszalő.... "

Hát igen, single küldetés.

(#20) Sub-ZeRo

A grafika tényleg szép. De ilyen játékot lehet hogy cask konzolon játszanék. Már cask azért is, hogy ne kelljen hozzá venni egy 120k-s vga-t.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#21) BiP

BiP
(veterán)

Eszméletlen jól néz ki a grafika. Kíváncsi leszek, milyen gép kell ehhez. Ill. PS verzió miben lesz más.
(kár, hogy meló van, videót majd csak otthon)

(#22) M5Norbi

M5Norbi
(őstag)

Tényleg nagyon szép.

De igazán hangulatot nem áraszt. Néhány katona Rambo módjára végigkommandózza Baku egyébként lehet hogy katonailag lényegtelen teljesen elpusztított területeit? Nagy a fantázia.

De lehet hogy még reggel van és kell még egy kis kávé mert kritikus vagyok :))

Az a helyzet főnök hogy helyzet van,nem is hogy helyzet szinte már szituáció.....

(#23) Spancho

Spancho
(senior tag)

A geforce 4 ehez már lehet hogy kevés lesz :DDD
Különben nem rossz ,azokhoz a kommentekhez hogy ugyan olyan mint a 3 ,csak annyit fűznék ,hogy azért az is eléggé odab@szós.
Anno amikor láttam a vadászrepülős részt a youtube-on az állam leszakadt :D

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#24) .noxwill válasza Sub-ZeRo (#20) üzenetére

.noxwill
(veterán)

A jelenlegi generáción fix hogy nem lesz ilyen szép, konzol, amin meg ilyen lesz, minimum alulról karcolja a 100at :U

Kaiku
Milyen nyúl? INem hallottad? A Húsvét technikai okok miatt elmarad, pótlás Decemberben :DDD

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#25) Kaiku válasza Def26 (#14) üzenetére

Kaiku
(senior tag)

Hát még mindig nincs valami játékgéped ott!? :DDD Intéztess a Nyuszival! :))

(#18) noxwill

Nem HC-ben nyomja! :DDD A sörétes helyett késelni kellett volna a falnál a csávót miután a HMMWW-s géppuskást kiszedte.

(#22) M5Norbi

Ha beszivárgókat keresnek akkor az általad lényegtelen helyeket is át kell fésülni. Szerintem előbb gondolkodj.

[ Szerkesztve ]

(#26) AS

AS
(félisten)

Ez nem semmi 1080-pen néztem de már közelit a valósághoz :P
Nagyon jók a színek meg szinte minden.

Samsung Galaxy Tab S 8.4, Samsung Galaxy S9+ Nubia Red Magic 3

(#27) Sub-ZeRo válasza .noxwill (#24) üzenetére

Az nem is baj, de konzolra 6-8 évig jönnek rá játékok, de ha az EA elfingja magát, hogy jön az 5. rész, akkor meg simán vehetesz új vga-t mert a benne lévő technika majd megfingik alatta. Míg konzonlon lehet nem lesz olyan szép mint a gépen, de nem is kell évente ~100k-t kiadni érte.
Egy játékért meg "rendszeresen" kiadni ~100k-t azért az nem buli. Az már a gki vizsga 90%-a. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#28) Kaiku válasza .noxwill (#24) üzenetére

Kaiku
(senior tag)

Nem. A Nyúszi majd május esetleg júniusban jön idén. :DDD Az még időben lesz a játék megjelenés tekintetében.

(#29) M5Norbi válasza Kaiku (#25) üzenetére

M5Norbi
(őstag)

És elindítanak néhány embert gyalog át az országon? De ez csak szőrőzés,a játék biztos nem lesz rossz. Meg ugye JÁTÉK :)

GONDOLKODJAK? Én normálisan írtam muszáj így beszólni?

Az a helyzet főnök hogy helyzet van,nem is hogy helyzet szinte már szituáció.....

(#30) Kaiku válasza M5Norbi (#29) üzenetére

Kaiku
(senior tag)

Ok, bocsi. Nem naggyal írtam. De tényleg szőrözés volt.

[ Szerkesztve ]

(#31) v!ct0y

v!ct0y
(veterán)

Ez most konzol ?

(#32) anulu

anulu
(nagyúr)

instant need. új VGA-val együtt, normális felbontásban szvsz kevés lesz a 6790 neki :S

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone8 64GB | iPad Retina 32GB /w 3G | XBOX ONE X

(#33) Kr/\toS válasza v!ct0y (#31) üzenetére

Kr/\toS
(senior tag)

Hogy lenne az öcsém! 2x körbeúszom a Balatont ha erre a jelenlegi konzolok képesek ! :D

(#34) wody21 válasza v!ct0y (#31) üzenetére

wody21
(tag)

pc lesz az, csak gamepaddal nyomják.
Elég csini, persze jó nekem a bf3 is.. :( (azt is inkább leveszem low-ra, hogy fusson rendesen 60+ fps-el)

(#35) Kaiku válasza v!ct0y (#31) üzenetére

Kaiku
(senior tag)

Szerintem nem, mivel az "E" gombot kell nyomkodni. HD-ben nézve jól látható.

(#36) M5Norbi válasza Kaiku (#30) üzenetére

M5Norbi
(őstag)

Jól van :) már megittam a kávét :) Már jobban tetszik a game is. De azért remélem lesznek kevésbé sivár helyszínek is.

(#37) Kaiku válasza M5Norbi (#36) üzenetére

Kaiku
(senior tag)

Bízhatsz a DICE-ban! :K

(#38) M5Norbi válasza Kaiku (#37) üzenetére

M5Norbi
(őstag)

Igen igaz :) Várom már egyébként nagyon. Valahogy a 3 nem jött be.

Az 1 és 2 isteni volt azokat me gis vettem amint leesett az áruk de a 3-ast nem fogom.

(#39) BigBlue69 válasza Kaiku (#37) üzenetére

BigBlue69
(őstag)

Így van.. Bízhatsz benne.. Kaphatsz majd Dlc-ben Hangulatos helyszínt..:D

(#40) Kaiku válasza BigBlue69 (#39) üzenetére

Kaiku
(senior tag)

Ha most előrendeled akkor az Expansion pack-ot is megkapod. Szóval látszik, hogy konkrétum nélkül mondod a valótlant!

(#41) Pöttön válasza Kr/\toS (#33) üzenetére

Pöttön
(őstag)

Szerintem nem is a jelenlegire gondolt hanem a ps4-re.
Amitől elvárható szerintem símán ez a grafikai szint. :C

A sport a legjobb kikapcsolódás... "Főnök, ki az a Korporations?" SCII-Dio 3 BATTLETAG: Horiboy#2965 Psn: Horiboy1988

(#42) M5Norbi válasza Pöttön (#41) üzenetére

M5Norbi
(őstag)

Valószínűleg a PS4 simán viszi majd ezt a szintet.

(#43) Kaiku válasza Pöttön (#41) üzenetére

Kaiku
(senior tag)

Ez igaz, de miért az "E" billentyűt kell nyomkodnia a csávónak a videóban?

[ Szerkesztve ]

(#44) pmheros válasza M5Norbi (#29) üzenetére

pmheros
(senior tag)

Játékot én sem tudnék jobbat csinálni :DDD , de azért szerintem is volna pár dolog amire jobban odafigyelhettek volna. Az egyik a szokásos hiba: a gépi AI halálpontosan célba talál vastag sűrű porfelhőn keresztül. (Ez sajnos szinte az összes fps játékot érinti)

A másik, az a felesleges erőszak. Levágják csorikám lábát, amikor egyszerűen le is emelhették volna. Voltak rá 3 +1 -en. Ha szimplán nem is de a törmelékből használt vascsövekkel, ékelve simán meg lett volna. Az pedig, hogy el sem kötötték előtte a lábat, arra már tényleg nem lehet mit írni. Nem mintha csak ennyi hülyeség lett volna benne.

Tudom, JÁTÉK. Csak már annyira reális a grafika, hogy túl magasak az elvárások

nem vagyok tökéletes

(#45) sTERNI

sTERNI
(senior tag)

Mivé tette a CoD a világot.. :/
Remélem a multi jó lesz.

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#46) minimumgame

minimumgame
(tag)

A Trailer video.

Samsung Galaxy S9 | youtube.com/fd_photography

(#47) Kaiku válasza pmheros (#44) üzenetére

Kaiku
(senior tag)

Igen, a Mi 28-ast egy M320-as lőszer leszedte, holott a civil autónak illetve az embereknek meg sem kottyant a heli 30mm-es lövedéke az S-8-as rakétákról nem is beszélve. A valóságban egy lövés is több mint elég. viszont ha ez így lenne a játékban akkor játszhatatlan lenne, illetve kevésbé akció dúsnak kellene lennie.

(#48) Pöttön válasza Kaiku (#43) üzenetére

Pöttön
(őstag)

Az előző hsz-emmel nem azt állítottam hogy PS4-en fut.
Én is láttam az E billentyűt a videóban, és igen szerintem is pc-n fut.
Csak azt mondtam hogy szerintem a PS4-es verzió és ez közt nem sok különbség lesz. :R

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás... "Főnök, ki az a Korporations?" SCII-Dio 3 BATTLETAG: Horiboy#2965 Psn: Horiboy1988

(#49) Kaiku válasza Pöttön (#48) üzenetére

Kaiku
(senior tag)

Remélem! Mivel az nem fogná vissza később a PC-re fejlesztett grafikát.

(#50) M5Norbi válasza pmheros (#44) üzenetére

M5Norbi
(őstag)

Azt a hatás miatt vágták le.Ha leemelik a követ nem írtál volna róla :)

De ennyire ne szőrőzzünk mert tényleg játék :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.