Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wednesday

    őstag

    Kicsit COD-os a játékmenet, de szerencsére annyira nem vészesen. Na meg itt is főleg a multi lesz a lényeg.

  • wednesday

    őstag

    válasz Gergosz2 #78 üzenetére

    Azért hasonlítottam hozzá, mert sajnos kicsit a COD-hoz idomult a játékmenet (de nem vészesen).

    1. Percenként lelőt ellenfelek száma:
    Szerintem itt is sok ellenfelet segítünk át a másvilágra elég gyorsan, kevés tűzpárbaj nélkül (túl könnyen adják az életüket az ellenfelek, ezért mennek inkább a mennyiségre).
    Szerencsére annyira nem elborult mint pl: a MW2 meg a BO.

    2. Önként és dalolva lövetik agyon magukat az ellenfeleik.
    Ezt a hidas jelenetnél látni. Kijönnek az út közepére szélére fedezék nélkül rohangálnak csak azért, hogy lelőjük őket. Illetve ha véletlenül fedezéket választanak az csak olyan lehet, ami felrobban (kocsik).

    3. Úgy világítunk a bekapott lövedékektől közben, mint egy karácsonyfa, de azért másodpercenként 2 kill közbe. (Persze ez most függhet a nehézségi szinttől is).

    4. Filmszerű, "hősies" küzdelmek. (Mondjuk ez nem feltétlen baj)

    De mondom még kezelhető, tehát nem rossz ez. Na meg a BF tényleg a multiról szól, azt tegyék rendbe.

  • wednesday

    őstag

    válasz Gergosz2 #83 üzenetére

    Nekem a COD1 és az UO volt az etalon, illetve azért a 2. rész is. Sokat multiztunk velük. A 2-be már nem tetszett, hogy könnyebb volt géppisztolyokkal lőni, de még nem volt vészes. Nem a tunkolásról szólt (csak nagyon közelről). Az ember megdolgozott a fragért, azzal, hogy célba vett valakit, figyelt a mozgására és a megfelelő pillanatban lőtt. Nem ez az automatikus darálás, volt, hogy úgyis a 26. lövedék csak eltalálja, célzás nélkül, rohanásból, ugorva.

    A BF2 nekem is nagy kedvenc volt régen, bár erősen függött a csapattársaktól és az ellenfelektől. De ha véletlen MINDENKI csapatjátékos volt(sajnos ritkán esett meg), akkor hangulatban és játékélményben verhetetlen volt.

    Még a BF2 demóval játszottunk, hogy az ellenfelek és a mi csapatunk is az utolsó ember is tette a dolgát. A parancsnokok irányítottak, a beosztottak követték az utasítást, a járművek vezetői is ugyanúgy. Meg volt adna melyik osztag védekezik melyik támad. Elfoglaltunk egy pontot, mondta a leader mindenki szétszóródik, mert csapás várható. Jött is a vadászgép és bombázott minket. :)
    Aztán készüljünk fel a pont megvédésére, "ássuk" be magunkat. Aknák telepítése, jó lőállások, utánpótlás kérése, később meg tüzérségi támogatás.
    Az ellenség meg ugyanilyen szervezetten próbált kiszorítani minket (nem az, hogy egyenként rohangáltak a mérgezett egerek). Először megszórt tüzérséggel, majd berontottak több BTR-rel és abból ki a katonák. Egyik aknára is futott. :D Rendes tűzharc volt. Közbe a gépek fentről próbáltak fedezni és ki is lőttek egy felénk tartó tankot. Akkora feelingje volt annak az összecsapásnak. :K Aztán beért a második hullám minket, ők védték tovább a pontot, mi meg támadtuk a következőt.

    Úgyhogy nekem is sok jó emlékem van a BF2-ről, remélem a BF3 ezen az úton halad tovább. Persze a játékosok hozzáállásán is sok múlik.

Új hozzászólás Aktív témák