Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    Jók a színek ahogy vannak. Nekem pont így tetszik. Én meg már a túl ragyogó, túlszaturált, atomszínes játékokat unom, ahol minden kontrasztosabb a valóságnál. Nyilván lehet fotorealisztikusabb színvilágot összehozni (pl: Arma II), de a BF3 jó így ahogy van.

    Aki színes csilivili vattacukrot akar az menjen CoD-ozni!

    BF3 meg a realitás: Megy a vita arról, hogy a BF3 (meg az egész sorozat) mennyire realisztikus, vagy éppen mennyire nem az. Valójában semmivel sem realisztikusabb, mint egy CoD, csak komplexebb a játékmenet. Nekem ezért tetszik a BF, mert sosem volt ő szimulátor, de a CoD agyatlan darálásánál azért egy kissé több taktikát igényel. Egyébként aki meg realisztikusságra vágyik az menjen Arma II-vel játszani (úgyis ingyenes lett a multiplayer tavaly)! Esetleg 2vh témában ott van a Red Orchestra Ostrfont 41-45. Mit kezdtek célkereszt és töltény számláló nélkül? A félig lévő töltény tárat nem érdemes lecserélni, mert bukod a lőszert amiből amúgy sincs sok. Mit kezdtek ha a karotokon eltalálnak és nem tudjátok rendesen megfogni a fegyvert? Mit kezdtek ha lábon lőnek és nem tudtok felállni, csak kúszva vánszorogni a földön? :D Ilyen nincs sem a BF-ben sem a CoD-ban... :)

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz #57919488 #25 üzenetére

    Nem is kell várni! Én játszom az Arma-val meg az RO-val és nem csoda, hogy annyira kicsi a játékos bázis. Azért egy hétköznap este, munka után megejtett játéknál nem biztos, hogy azt szeretném, hogy fél órán át nem történik semmit, csak vonulunk, járőrözünk és előkészítünk egy támadást vagy éppen a védelmet. Jó persze ez inkább az Arma-re jellemző, ott is csak role play alatt, azért az RO kicsit pörgősebb, ott azt csípem, hogy se célkereszt, sem lőszer jelzés és egy golyó egy halál.

    Ehhez képest a Battlefield-et is nagyon szeretem, mert szinte egy jó mozifilmbe csöppensz, állató jó hangokkal és látvánnyal, pörgős és közben taktikus is. Bad Company 2-ben a HardCore szervereket csíptem, mert persze az sem volt reális, de abban sem volt lőszer kijelzés vagy célkereszt meg akár az észlelési rendszer is ki volt kapcsolva. Na ez elég kevés noob hülyét vonzott, még publikolni is élvezet volt.

    A BF3 szerintem nem olyan jó, mint a BC2 volt. Unalmasak és fantáziátlanok a mapok.

Új hozzászólás Aktív témák