Hirdetés

2019. október 14., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Sondi1986

Sondi1986
(addikt)

Nem gondoltam volna, hogy a cod az igénytelen grafikájával tarolni fog! :(((

(#2) Misi 007 válasza Sondi1986 (#1) üzenetére

Misi 007
(Közösségépítő)

Valakinél nem a grafika számít.
Mondjuk erre szokták azt mondani hogy a neve eladja bármilyen sz@r is.

(#3) Gergosz2 válasza Sondi1986 (#1) üzenetére

Gergosz2
(veterán)

nem csak a grafika szmít hanem a játék menet és hogy mi újat tud mutatni a játék.

Nokia 6030 Hardcore User // I ♥ Panic Restaurant by Taito

(#4) Sondi1986 válasza Gergosz2 (#3) üzenetére

Sondi1986
(addikt)

Akkor ha a CS adna ki megint egy új játékot régi grafikával az is megvenné mindenki? Van neve, és jó a játék menete is, szinte mindenki ezen kezdte!
Kiváncsi lennék hogy ezek után a cod ezek után 2012-ben hozzányúl-e a grafikához!

[ Szerkesztve ]

(#5) afterburner_ válasza Sondi1986 (#1) üzenetére

afterburner_
(őstag)

mw2 után reménykedtem hogy valami hasonlót adnak ki a srácok a kezükből, az még elment volna , de mérföldekkel bénább lett... scriptelt szánalom az egész :(

bf3-at meg igazából még most fogom kipróbálni, remélem az nem okoz csalódást :)

Digimax 2850 mah ipari AA tölthető akku * CISS-es nyomtatók * Minőségi tinták * Canon nyomtatófejek * Patronok, akár régi kellékanyag beszámítással * >>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<< Ip7250 Mg5450 patronok cli 551, pgi550

(#6) Gergosz2 válasza Sondi1986 (#4) üzenetére

Gergosz2
(veterán)

nem tudom minek ennyire kisarkítani a példát.

nem a grafika a legfontosabb , de azért kornak megfelel elvárt szintet hoznia kell. cod grafikája jó , csak sok újat nem raktak bele a játékélménybe, multiplayerbe.

Akkor ha a CS adna ki megint egy új játékot régi grafikával az is megvenné mindenki?
erre a válaszom: minecraft .

(a billentyűzetemet meg mindjrárt széttöröm , mert rohadt nehezen veszi be az á betűt meg ami az enter körül van :W )

Nokia 6030 Hardcore User // I ♥ Panic Restaurant by Taito

(#7) Jaffafa

Jaffafa
(aktív tag)

CoD4-el kezdtem és a Black Ops-szal fejeztem a CoD szériát. (Remélem nem örökre)
A Single Player rész engem nem érdekel, csak a multi. A BF3 volt az elsö BF amit kipróbáltam, de azt kell, hogy mondjam ég és föld a különbség a két játék közt. Nem csak a grafika, hanem a játékmenet is. Persze badarság lenne állítani, hogy a BF jobb, esetleg az ellenkezöjét. Tessék mindkettöt kipróbálni és utána dönteni. A CoD nekem mára unalmas lett, hisz az inkáb "egyszemélyes", míg a BF-ben inkább a csapatjáték a fontosabb, bár azért egyedül is el lehet vitézkedni.
Szóval aki megcsömörlött a CoD szériától, annak csak ajánlani tudom a BF3-at, nem fognak csalódni.

"Most már ideje lefeküdni. De előtte elolvasom a NENYI-t, hogy merjek nagyokat álmodni." by Szözö

(#8) Taposo válasza Sondi1986 (#4) üzenetére

Taposo
(aktív tag)

Így is lesz Counter Strike Global Offensive ugyan az mint a Source.... ez olyan mint az a sok hülye PS metg Xbox remake... vedd meg kétszer ugyan azt MERT MEGÉRDEMLED !!!!!!!!!!!

(#9) UnSkilleD válasza Sondi1986 (#4) üzenetére

UnSkilleD
(senior tag)

2012ben sztem még maradni fog a grafika de mivel elvileg 2013-as codra már kinnlesz az uj xbox meg ps is, úgy gondolom akkorra hozzák ki az új motort is

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#10) (ÉN)közPONT

(ÉN)közPONT
(senior tag)

nem rossz nem rossz :)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#11) kapeti07

kapeti07
(senior tag)

Soha nem CS-ztem nekem a COD2 volt az első multi és nagyon megszerettem ezt a műfajt. Már nekem a COD már nem jelent mást mint túlmarketingelt terméket. A COD5 volt amit utóljára megvettem. A BC2 után átpártoltam a Battlefield-re ami nagyon jól sikerült, SQUAD-ok ban élvezetesebb a játék és ez a BF3 ban ez még sokkal jobb lett! Szerintem mint játék jobb lett a BF3.

(#12) Xaels válasza UnSkilleD (#9) üzenetére

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

Én ebben nem vagyok olyan biztos... Az X360/PS3 is tud az IW motorjánál összetettebb/szebb motorokat megfelelően futtatni. A COD játékstílust tekintve(kicsi pályák és kevés játékos) pedig bőven igaz szerintem ez.

Na meg ugye az Activision-nek a profit az első, így nem hiszem, hogy külön pénzt fektetnének egy új motorba illetve ha évente(fejlesztőket tekintve 2 évente) jönnek az új részek akkor sincs elég idő arra, hogy új motort írjanak hozzá. A piacon levő motorok közül meg nincs olyan amivel nem birkózna meg a jelenlegi konzol generáció.

Egy új motor esetén minden eddigi rendszert amit "megalkottak" újra kéne gondolni és át kéne alakítani ami rengeteg idő/pénz/erőforrás.

De ne legyen igazam...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13) aram01 válasza Jaffafa (#7) üzenetére

aram01
(nagyúr)

bánhatod hogy a cod2-öt kihagytad,szerintem az a legjobb mindközül

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#14) Mappa válasza Sondi1986 (#1) üzenetére

Mappa
(addikt)

még nem is a grafika ami a baj, mert lehet rá mindent mondani csak hogy csúnya nem!

inkább a multi igénytelen... fejelten rohangálás akimbo-val, zsufolt kicsi pályák.(mondom én cod fan) mw2 klasszisokkal jobb volt.

nem kötelező megadni

(#15) #41133696 válasza Sondi1986 (#1) üzenetére

(törölt tag)

Sajnos én gondoltam... nem is.. inkább tudtam...

A Modern Warfail - mert ez a név jobban illik rá a Battlefield 3 árnyékában - egyelőre legyőzhetetlen... úgy veszik meg emberek milliói, hogy azt sem tudják milyen lesz, hanem a 10%-os engedményt nyújtó elővásárlási lehetőségre klikkelnek, utána meg max mennek a metacriticre lepontozni... ez mondjuk MW 3 esetében így volt, de mit érdekli már az a fejlesztőket? A pénzüket úgy sem kapják vissza. Kotlik röhög a markában. De jól teszi. Jó pásztor ő.

Természetesen, ezt az új COD-ot már nem vettem meg... kenjék a hajukra, Battlefield 3 -azom :D Elvégre minek vegyem meg, ha nem érdekel még kipróbálás szintjén sem? :U Tőlem dellát nem kapnak :D

[ Szerkesztve ]

(#16) Sondi1986

Sondi1986
(addikt)

Az iponon a gtx560-hoz jár MW3-rom, nevetséges! Egy 8800GT full grafikán elviszi, fölösleges a játékért új VGA-t venni!

(#17) (ÉN)közPONT válasza Sondi1986 (#16) üzenetére

(ÉN)közPONT
(senior tag)

Ezzel inkább olyan vevőket akarnak fogni akik hajtanak a plussz gamera...azért ha azt nézed 10E+ huf az mw3 ..már a lemezes változat ...lehet ,hogy 15-20 ember pont ezért veszi meg azt a kártyát :)

(#18) Ramoss

Ramoss
(tag)

Szerintem játékilag és grafikailag is jobb mint az MW3!!!!

Ramoss felhasználónak 24 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#19) #41133696 válasza Sondi1986 (#16) üzenetére

(törölt tag)

Inkább BF3-at adtak volna hozzá :D

(#20) (ÉN)közPONT válasza #41133696 (#19) üzenetére

(ÉN)közPONT
(senior tag)

Asszem az Asus pajtásnak van olyan 560ti ami mellé BF3 at adnak :) vagy adtak..

(#21) #41133696 válasza (ÉN)közPONT (#20) üzenetére

(törölt tag)

Igen nekem is dereng, AMD 6870-esekhez jár vagy járt talán.

(#22) Sirandrish válasza Sondi1986 (#16) üzenetére

Sirandrish
(titán)

8800GT-m de a COD4 sem ment fullon...nyah mindegy :P

(ÉN)közPONT Tetrist nem adnak valami mellé?:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23) (ÉN)közPONT válasza #41133696 (#21) üzenetére

(ÉN)közPONT
(senior tag)

Igen ..azért az jó kis kombó !

Andrish: COD vmivel kevesebb vgaval is beéri..BF3nak kéne az 570-590 fullfullba ..kívánja mint nő a ......... :DDD

(#24) Sirandrish válasza (ÉN)közPONT (#23) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Gondolom hogy a BF3-nak nagyobb a gépigénye de a COD sem megy fullon 88GT-vel az tuti.
De ez engem marhára nem is érdekel...tetrist akarok! :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#25) (ÉN)közPONT válasza Sirandrish (#24) üzenetére

(ÉN)közPONT
(senior tag)

jaja kissé nagyobb ....bár 3 év múlva standard gép lesz ami most kéne hozzá..

Télleg? ...Én Biciklit akarok :)
Totál agymenés : Nem multizunk Tetrisbe? ..van olyan amúgy? :)

(#26) Sirandrish válasza (ÉN)közPONT (#25) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Szerintem már jövőre fos-t sem ér majd a BF3 mostani gépigénye.
Bár ha nem adnak ki több játékot PC-re ugye akkor mindegy ;]

Neten tuti van valami COOP vagy VS Tetris :D

(#27) ProEvoFan

ProEvoFan
(veterán)

Battlefield 3 egyelőre nem lesz képes a CoD sorozat fölé kerekedni, de így is hatalmas eredményeket ért el.
Számokban lehet hogy nem, de játékélményben lekörözi az MW-t.

8 millió példány, szép ebben a nagy ellenszélben :C

PSN ID: ProEvoFan_hun

(#28) (ÉN)közPONT válasza Sirandrish (#26) üzenetére

(ÉN)közPONT
(senior tag)

Nekem még elég a BF3 grafikája látványra...inkább lehetnének néha többen mint 64 fő :)

Jaja 620GTX et akkor nem lehet piacra dobni...ebben van vmi !

Majd keresek és tolunk egy helyközi szuperkupát ! :) :K

(#29) #41133696 válasza ProEvoFan (#27) üzenetére

(törölt tag)

Ja és alaposan betett a COD-nak - gondolom- mert BF3-nélkül még lehet 2 millióval több fogyott volna a DX9-es csodából :D

(#30) aram01 válasza #41133696 (#29) üzenetére

aram01
(nagyúr)

olyan izé vagy :DDD ;]

(#31) Scholes9 válasza Sirandrish (#24) üzenetére

Scholes9
(nagyúr)

BF3-at nekem lowon kellett tolnom 1920-ban 4xAA-val, h normálisan fusson multiban :) De már eladtam, így marad az MW3 :D

(#32) #41133696 válasza aram01 (#30) üzenetére

(törölt tag)

:DDD

(#33) Sondi1986

Sondi1986
(addikt)

Akinek 486-os gépe van az MW3 vegyen, akinek minőségibb az meg BF3-at ennyi! :B
:DDD :D

[ Szerkesztve ]

(#34) Scholes9 válasza Sondi1986 (#33) üzenetére

Scholes9
(nagyúr)

:DD

(#35) #41133696 válasza Scholes9 (#31) üzenetére

(törölt tag)

És ezzel rá is világítottál a hatalmas népszerűség egyik alapkövére:

alacsony gépigény...

Olcsóbb minden évben Codot venni, mint VGA-t :D

(#36) balcsy

balcsy
(aktív tag)

a Modern Warfare 3-mal nem versenyezhet, de az EA előzetes kijelentései szerint ez nem is volt cél.

Mibe hogyha többet adtak volna el ezt mondta volna: Nem is értem ki gondolta azt hogy kevesebbet adunk el.

Mellesleg azért kétlem hogy BF3 által követelt gépigény 3 év múlva nem állná meg a helyét).

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#37) Sirandrish válasza Sondi1986 (#33) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Adj már egy olyan "486ost" amin elfut..monitor nélkül is jó...adok érte egy ezrest ;]
Sőt...szerezz lécci vagy 1000 darabot...mindet átveszem :C

(#38) Sondi1986 válasza Sirandrish (#37) üzenetére

Sondi1986
(addikt)

Jólvan nem kell komolyan gondolnod csak vicc volt!
De haverom 4-5éves 8800GT-je viszi 1280x1024-ben fullon a játékot!

(#39) Mustaros válasza Sondi1986 (#38) üzenetére

Mustaros
(tag)

Haverom is tolja cod-ot asszem a 6-tot 8800 GT-vel.. és valóban jól megy azon a felbontáson.. de lehet csak 1024x768-ba tolja.. mivel a monitora csak annyit bír :DD

Komolytalan ajánlatokkal kérlek ne fárassz , ha nem tudsz olvasni az nem az én bajom!!

(#40) Sirandrish válasza Sondi1986 (#38) üzenetére

Sirandrish
(titán)

a picsába..már bizniszt szimatoltam :D

(#41) #41133696 válasza #41133696 (#29) üzenetére

(törölt tag)

Két dolgot még :

MW3-al kapcsolatban: sokszor láttam már itt a fórumon is, hogy sokan mondják, hogy az Activision fösvény, nem igaz, hogy nem bírnak új motort licencelni.

Valóban egy új motor licencelése nem olcsó mulatság, de nem ezért nem teszik... Az MW2 óta a COD-ok PC-n Steam exklúzívak. A Steam-nek van egy ilyen nevű szolgáltatása:

Steam Hardware & Software Survey

Ebből látható, hogy a Steam játékosok milyen hardverparkkal rendelkeznek...

Ha új motort licencelnének vagy esetleg fejlesztenének, ahol lenne rombolhatóság DX 11 meg minden ... akkor abból több dolog következne:

Egészen egyszerűen vásárlók millióit veszítenék el, mert ha nem menne a játék vagy szaggatna akkor egy vastag réteg inkább egyelőre nem venné meg az új COD-ot hanem tolná az MW2-t, a BO-t meg az MW 3 -at.

Félni nem kell mert megfogják lépni majd a motor váltást, de nem most, hanem majd akkor amikor a COD-os tábor nagyrészének már DX 11-es GPU-ja lesz 4 magos procival.

Battlefield 3:

Az EA DICE feltételezhetően úgy vélte, hogy van a világon pár millió - és mind tudjuk már minimum 8 millió van - olyan játékos aki többre vágyik mint amit a COD-ok jelenleg nyújtani tudnak, és nem csak vágyaik vannak, hanem megfelelő hardverkörnyezetük.

Továbbá azért sem sikerült befogni a COD-ot, mert a COD tábort nem csak azok gyarapítják, akiknek gyenge vasuk van... Vannak olyanok is - ez is milliós tétel lehet - akik megveszik a Battlefield 3 -at is és a MW3 -at is.

A COD-ok sajátossága a kis pálya és rombólhatóság hiánya. Az utóbbi szoros összefüggésben van az előbbivel, mert gondoljatok csak bele, ha egy ilyen kis mapon gránát vetőkkel meg minden mással lelehetne rombolni az épületeket, a parti felénél már a pusztában folyna a csata :D

(#42) Góliát

Góliát
(senior tag)

BRAVO :C

Becsület-Tisztesség-Szeretet / Origin;Steam: GOLIAThuS78

(#43) #41133696

(törölt tag)

Amúgy ebből a 8 millióból mennyi a Limited Edition?

(#44) Scholes9 válasza #41133696 (#35) üzenetére

Scholes9
(nagyúr)

Ennyi :DD

(#45) Xaels válasza #41133696 (#41) üzenetére

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

Félre értés ne essen, de azzal az összeladások tekintetében 3-4%-al szerinted hol foglalkozik az Activision?

Dx11-es 4magos gépet meg bárki össze tudna rakni egy konzol árából csak akarni kéne...

Az átlőhető falakat még is meglépték. Sokban nem különbözik attól, hogy lerombolható a fal csak így úgy lőnek le falon keresztül, hogy nem is látod ki az...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#46) keldorpapa88

keldorpapa88
(félisten)

Bármennyire nem tetszett az elején, szerintem jó játék kerekedett belőle, így, hogy sok hibát javítottak már. (nálam a patch óta csak 1x volt BF3.exe leáll, amúgy hibátlan)
Az MW3 meg egy fos, röviden ennyi... azt hittem, hogy legalább az MW2-vel egyenrangú játékot adnak ki, ami jobb lesz, mint a BO, mert az is egy szar volt egyébként, de ez még szarabb. Legszarabb CoD az MW3 lett a WaW-al együtt, kár volt megvenni. :(

(#47) aram01 válasza Sondi1986 (#33) üzenetére

aram01
(nagyúr)

haverom 4400+,8600gt 256mb,1gb ramal nyomja multiba 1024x768ban a bc2-öt élvezhetően.Ha nem látom a saját szememmel el sem hiszem :K

(#48) Scholes9 válasza keldorpapa88 (#46) üzenetére

Scholes9
(nagyúr)

Ez is egy vélemény, még, ha nem is értek vele egyet :R Amúgy én úgy adtam el a BF3-at, h hibamentes volt, egyszer nem tapasztaltam benne hibát :)

(#49) Mustaros válasza aram01 (#47) üzenetére

Mustaros
(tag)

A bc2-ben nem is olyan rég kijött egy értelmes javítás.. kb 2 gigás patch.. ami nagyon durván javított a játékon.. vagyis optimalizálva lett :)
Asszem pont a bf3 beta előtt adták ki..

Komolytalan ajánlatokkal kérlek ne fárassz , ha nem tudsz olvasni az nem az én bajom!!

(#50) aram01 válasza Scholes9 (#48) üzenetére

aram01
(nagyúr)

miért adtad el? ette a procid? :U

Nostaros: én is tapasztaltam hogy jobb lett

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.