Új hozzászólás Aktív témák

  • Moby

    addikt

    válasz Találtgyerek #7 üzenetére

    Milyen platform?
    X-en nekem is rohadtul elment a kedvem tőle. Volt olyan, hogy négyszer elindítottam, de játékba egyszer sem jutottam, mert kifagyott, nem spawnolt, minden volt. PS5-ön ehhez képest betonstabil. IDŐNKÉNT (means naponta azért legalább egyszer, de inkább kétszer) előfordul ez a nemspawnolok dolog, de ez már látszik az indulásnál, mert nem jelennek meg a társaim. Meg sem várom, hogy megjelenjen a térkép, nyomom is a vissza a főmenübe. Bosszantó persze, de nem a világvége. Ha nagyon szigorú lennék, mondanám, hogy huszonhétezerért ettől sokkal többet várna az ember, szerintem jogosan is mondanám, de a valóság meg az, hogy 15 másodperc múlva már bentvagyok megint játékba, és tolom neki, és még élvezni is tudom néha, és így már nem vagyok annyira szigorú :) A legidegesítőbb ebben a nemspawnolok dologban nem is az, hogy nem tudok belépni, emrt nem is viszem el odáig, hanem az, hogy ilyenkor visszaváltja a ruhámat az alapra :DDD Gondolom ez amúgy a köv update-ben javítva lesz, mert ez a hiba minden platformot érint.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák