Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz .LnB #27 üzenetére

    Kb én is pont így vagyok vele.
    A filmeket imádom..a játékról szinte csak jókat hallottam, a játékokat 2-3 alkalommal is kipróbáltam már, de 20-30perc játék után megunom és lépek is kifele.. :K

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Peterson_

    addikt

    válasz .LnB #27 üzenetére

    Nekem pont a verekedés miatt tetszik, és sztorival/egyéb tényezőkkel igencsak jó szórakozás tud lenni.
    Amit kicsit sajnálok, hogy egy idő után valóban unalmassá tud válni a harc, mivel ugyanaz a pár elem ismétlődik, ráadásul 10-12 embert hatékonyan leverni csak focus-szal lehet, ott meg nevetséges ahogy a 90kg-s batman kb 10 métereket vetődik a levegőben.

    Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz .LnB #27 üzenetére

    Azonosulni kell vele.
    Az első még elég kiforratlan volt, lassúcska a harc, egysíkú lopakodós részek, de jó sztori, sok-sok összeszedegethető cucc, meg rejtvény.
    A második open-world, sok mellékküldetés, rengeteg collectible, verekedni arányaiban szerintem kevesebbet kellett, a játéktörténelem legjobb bossfight-ja és unblock sokféle nagyon jó bossfight, korrekt sztori. És lehet lenni Robinnal, Nightwinggel és Macskanővel omg! :Y
    A harmadiknak van szerintem a elgjobb alaptörténete, de a mellékküldik rosszabbak, összeszedhető cuccokból kevés, pedig a terület kétszer akkora. A harcok még gördülékenyebbek, de rengeteg van belőlük, cserébe lopakodásból kevés, viszont lehet nyomozni rendesen, remélem ezt a Knightban továbbfejlesztik, mert nagyon jó ötlet.
    Összességében a harcok max 5%-át teszik ki az egész játéknak, a többi mind egyéb feature. PLusz mindegyik egy valódi DC adatbázis, több száz karakter minden adatával.

    Amúgy ez nekem mindig furcsa volt, hogy folyton éjszaka van, az első játékba bele lehet ölni vagy 15 órát, a második-harmadikba meg alsóhangon 30-at, mégis folyton éjjel van. :DDD
    Amúgy Batman olyan 120 kiló, ha jól emlékszem, plusz páncél, szóval ja, érdekes ahogyan repked bunyó közben. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák