Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz benedekco #54 üzenetére

    Akkor megint elbeszélünk egymás mellett, mindegy, Úgy látom valamelyikünk nem érti a dolgot. Tuti én vagyok az, mert itt mindenki más kurva okos b+.
    Ha az volt a baj, hogy hogy osztottam ki a tagot, akkor miért jön mindenki az mp3-al? Nem értem, ez a legegyszerűbb a másikba belekötni?! Jha igen ez hát.
    A másik emberek válaszára, igen is elolvastam az alapelvet, mert mielőtt regeltem, akkor elég sokat olvastam a prohardvert. Majd mikor jött mindenki az alapelv dologgal hogy ezt meg ezt nem lehet, regnél igen is elolvastam. De ő jobban tudja mint és mégis ő akar kijönni "győztesként" ebben a beszélgetésből. Hát csúnyán mellé lőtt a srác, vagy kicsoda.
    Nincs igaza neki. De tudod mit, legyen igaza neki, nem olvastam el és akkor megnyugszik a lelki világa. ;]
    Bedobni a steam képet azért volt, hogy amivel nagyon szeretnék játszani, azt igen is megveszem már. Előtte letöltöttem a virágboltból majd kinyomtam. Csak elegem lett hogy se multi semmi nem jó, csak a single rész. A törésekkel meg igen is baj volt. Meguntam. Nem kocsmákba viszem a pénzt, nem cigizek, igen is belefér hogy 3-5 hónaponta vegyek egy 12k-ért egy játékot és akkor tudom, hogy nem kell ilyen problémákkal fordulnom senkihez, hogy ezt meg ezt írja ki a játék. Akkor ott a support majd ott rinyálok ha bajom van. Na azt hiszem befejeztem, itt mindenki kurv@ okos mint mindíg, úgy hogy peace srácok.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Új hozzászólás Aktív témák