Új hozzászólás Aktív témák

  • bunnyhu

    senior tag

    Nekem is 2. kártyaként van bent a Digi, az egy dolog, hogy sok helyen nincs lefedettsége, ezt elfogadom. A nagyobb városokban, főbb utak mentén, turista helyeken van térerő. Viszont ahol van lefedettség, ott is többnyire kritikán aluli a sebesség, sok esetben konkrétan nullához közelít. Teljesen jellemző szituáció, hogy fullos térerő, kapcsolok mobilnetet mert épp kéne megnézni valamit gyorsan, indítanék egy waze-t stb és ... semmi, vagy minimális adatcsorgás. És a vége mindig az, hogy visszaváltok a T kártya 200MB-os adatcsomagjára, mert az működik.
    Szóval részemről a digi addig érdekes amíg ingyen van, de még ezek az egyébként fantasztikusan jó árak SEM érik meg nekem, még az 500Ft-ot sem. Kár, és igen, a Qrva anyját a kartelező vityatámogatott 3 cégnek akik ebben a fenenagy demokráciában simán megtehetik teljesen hivatalosan, hogy személyreszabott törvényekkel és kiírásokkal belenyúlnak a normális gazdasági versenybe. Én drukkoltam a diginek, mert csak jól jártunk volna velük. Így viszont szerintem önálló kártyának senki nem fogja választani, dualsim-nek is csak módjával.
    Mellesleg az optikájuk is elég érdekes, Tökölön lakom és nemrég kerül bevezetésre hozzán az 1000-res optika. Teszteken szép a tempó, torrent is csorog, de nem egyszer előfordul, hogy sima youtube FHD anyag megáll, mert még a preload is elfogy. Szóval vannak azért szépséghibák a szolgáltatásaikban itt-ott. Ezzel együtt jó, hogy itt vannak, mégjobb lett volna, ha a mobilpiacot kicsit lerendezik ahogy a kábelest.

    https://divecenter.hu

Új hozzászólás Aktív témák