Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darth_Revan

    veterán

    válasz whitezo88 #5 üzenetére

    Az lehet, de legalább nem kell dupla árat fizetni ugyanazért, csak azért, mert egy alma logó díszeleg rajta :U iPhone 3GS 8GB a legolcsóbb helyen is 115.000Ft még most is, hol ér ez ennyit?! 3 éves készülék, már szinte minden el van benne avulva (RAM kevés, CPU kevés, GPU ami még elmegy), és képesek "reálisnak" mondható 50e Ft körüli (vagy inkább alatti) ár helyett annyiért adni, mint amennyibe egy SOKKAL jobb Androidos készülék kerül.

    De visszatérve a témára, a készítők gondolkodnak Androidon porton, mondjuk, a Baldurs Gate 1-2, Icewind Dale 1-2, Planescape Torment, stb PC-s változata egy külső program segítségével már így is játszható Androidon. Előkerestem a Baldurs Gate 2 telepítő cd-jét és felraktam a telefonomra, így néz ki telefonon:



    Hobbiprogramozóknak hála már mennek (és játszhatóak is!...csak az egérkezelés picit nehézhes néha telefon kijelzőjén) a PC-s változatok Android telefonon és tableten, kíváncsi vagyok, hogy hivatalos portban mit hoznak ki maguk a fejlesztők belőle :)

Új hozzászólás Aktív témák