Új hozzászólás Aktív témák

  • mmonster

    csendes tag

    Szerintem nagyon jó game , a környezetet úgy pusztítom ahogy akarom , ez most nem olyan mint amikor a Crysis-ben volt hogy szétlőheted a pálmákat meg a pléh házakat (amit az mp-ban nem lehetett )hanem itt tényleg mindent (na jó majdnem mindent :) ) . Nagyon tetszik hogy megyek a házban és á itt egy ablak - de nem férek ki - de van gránátvető BUMM és előre :DDD . Ami meglepett hogy a házaknak nemcsak a falait lehetett kirombbantani , hanem az egész házat úgy hogy összedőljön -de ehhez már nagyobb erőre pl egy tankra van szükség.... kiváncsi lennék hogy ha pl 10 bombázóval fél órát pusztítanánk mindent mi minden maradna (ha egyáltalán maradna) . A haslás meg igazából nem nagyon érdekel , most gondolj bele azért nem használtad annyit..... mondjuk néha jól jönne ha lőnnek ha alacsony a fedezék el lehessen bújni....
    És az egész játék nagyon odabasz , mindenhol lőnek , robbanások teljesen úgy érzed magad mintha singleban tolnád de valójában mp..... én azt mondom erre vártunk :DD

    Szerintem nem úgy lesz mint minden más játékkal (velem ) hogy 1 hétig qrva jó legjobb játék blabla ... aztán megunod és annyi ....
    Mert igazából kevés olyan játék van ami tényleg nagyon jó és sokára is megálja a hejét

    A coop-hoz meg annyit hogy ha a solo lesz csak akkor 1-2x érdekes lesz de aztán megint uncsi , viszont ha MP-be lesz az qrva jó mert aki nem veszi meg az még tolhassa hamachin....

    Remélem örökzöld lesz ezis mint a többi battlefield (nagyrésze) pl a Battlefield 1942-t toljuk még ma is páran a faluból hamachin coop-be , igazából a Desert Combatot ami egy ahoz készült mond , jelen korban van 42-es grafikával.....

    Én egy haverom felhasználóján toltam mert ez is olyan mint a steam ,bejelentkezhets mind1 hol a game... én úgy tudom bizonyos oldalakon volt kapható volt ahol ingyen volt ahol tagnak kellet lenni egy egy ideig ......

    Az élet egy szar játék, de jó a grafikája ;)

Új hozzászólás Aktív témák