Új hozzászólás Aktív témák

  • Gadfly

    tag

    válasz Graphics #8652 üzenetére

    Feltettem OTA-n S139-et! Nem volt gond neki, hogy a twrp volt fent, szépen kikapcsolt és a twrp feltette az update.zip-et (kép). Viszont számomra több meglepő dolog is történt, de ezt majd Ti eldöntitek, hogy normális v. sem. :DDD

    Az egyik ilyen, hogy a telepítés után (biztos ami biztos) megnéztem, hogy a twrp megmaradt e. Szerencsére igen, viszont mikor rebootolni akartam twrp-ből a telefont feltett egy kérdést, hogy a telefonom nem rootolt (korábbi az S134 az volt) és hogy szeretném e h telepítse a SuperSU-t. Gondoltam mi baj lehet belőle, engedélyeztem, majd mikor felállt a rendszert ott is figyelt a kezdőképernyőn a SuperSU installer. Elindítottam kérdezett párat, de úgy nézett ki a dolog, hogy nem sikerültek a dolgok (a korábbi root jogos appok sem indultak el (jaaaa a frissítés semmit sem gyalult a telefonról)). Újraindítottam a telót és láss csodát egyből jöttek a kérdések, hogy xy appok root jogot kérnek és h engedélyezem e. Természetesen engedélyeztem és legnagyobb örömömre az S139 be-rootolódott. :D Úgyan úgy tudom fagyasztani az appokat Link2SD-vel (kép) mint korábban ill. a többi rootos appok is ugyan úgy működnek. Tehát van egy gyári S139-em ami rootolt, ez több mint fantasztikus! :))

    A másik számomra érdekes dolog, hogy én teljesen abban hittben éltem, hogy ha frissítem az S139-re, akkor a launcher/felület megváltozik és a szokásos android kinézet fogad majd (volt vmi ilyesmiről szó nem?), de ez ugyan olyan mint az S134 volt, tehát nincs menü és minden kint van az "asztalon" (kép). :DDD

    A lényeg és ami számomra az egyik legfontosabb volt, hogy a twrp megmaradjon, mert így bármikor vissza tudom tenni a korábbi twrp-ből készített S134-es backupomat.....de így, hogy még az S139 is rootolt lett, szerintem mindjárt készítek erről is egy twrp-s backupot. :C

    simraceseries.com

Új hozzászólás Aktív témák