Új hozzászólás Aktív témák

  • dave_gahan

    aktív tag

    válasz #86973952 #52 üzenetére

    Sztem nem volt számottevő - pontosabban, bár kétségtelenül fennálló probléma volt, de %-osan elenyésző embert érintett az összeladásokhoz képest.
    A többiben egyetértünk, az LG azóta sem tudott a G2-höz hasonlóan kívánatos készüléket összehozni, de továbbmegyek: senki sem. Nekem még mindig a G2 megy hibátlanul, egyedül a több memóriáért cserélnék most már, de egyszerűen nincs a piacon egy kompromisszum mentes teló, amire jó szívvel váltanék...
    Vagy a kijelző-készülékméret aránya katasztrófa a hatalmas kávák miatt, vagy kevés az akksi (hátránynak tartom a full hd-nál nagyobb felbontású telókat, ha azokhoz nem párosul legalább 4000mAh-es akksi), esetleg kevés a RAM/proci, stbstb.
    Nagyon remélem, hogy a G6 ütős lesz a hagyományokat megtartva, mivel nem szívesen engedném a hátlapi gombokat és az LG talán visszatér hozzájuk. Nekem a készülék hátulján állnak a legjobban kézre, balkezesként sokkal könnyebb telefonálás közben ott hangerőt váltanom, mint oldalt szerencsétlenkedni (nem is nagyon megy fogásváltás nélkül).

Új hozzászólás Aktív témák