Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    válasz Tibee86 #17 üzenetére

    10 éve készültem rá, hogy okostelefonnal filmet forgassak, 2 befuccsolt próbálkozás után az XR-rel rászántam magam és sikerült. Azóta sem versenytárs a Camera2 API, főleg mert a hardverrel történő kommunikáció a Google Androidnál kevésbé direkt, mint iOS-nél, és mert hiányzik a prores codec, ami szépen látszik az S20 teszt videóin is. Nem túl jók, főleg este vannak hibák, és az nem zaj, hanem színtömörítési bug.

    De a videózás rétegigény, a tartósság kevésbé. Előtét lencse volt az XR-en forgatáson, pénzem meg nem volt kameralencsékhez való tokra, úgyhogy lezuhant 185 cm magasból a betonra tok nélkül. Kettőt pattant, az oldalkeretén lett 4-5 darab 1-2 mm-es kopás. Lehet, hogy kurvanagyok a kávák, de egy S10 vagy egy Huawei Mate 20 Pro megsemmisült volna. Ennyit a nagy kávákról. Tavaly 5 OLED kijelzős telefonom volt, nem nagyon látni a különbséget az XR kárára (bár most 11 van). Nincs jack? 2009 óta BT fülest használok. Amúgy hol VAN jack jelenleg?

    T-nél vett S10-et adtam az XR-ért cserébe, egy lány, aki kapta, 10 nap alatt ripityára törte. Sajnáltam.

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák