Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Gubu0101 #53 üzenetére

    Bocsi akkor félreértettelek. :R Úgy értettem abba állsz bele, hogy nem kellenek szerintem a kimondottan gémer cuccok mindenkinek aki csak játszani akar a teloján. De igen a fényképezővel is egyetértek. A P20-on nem tudom vettem e már hasznát igazán a kamerának főleg, hogy alapból esélytelen vele élvezhető képet lőni mert a csúcs szuper AI annyira eltorzít mindent. Manuálisban meg az esetek legkisebb arányában állok neki pusztán mert nem fotózni megyek olyankor hanem van valami amit megakarok örökíteni ---> előkapom klikk. Én se bánnám ha a megapixel háborúval leállnának jobban örülnék a mAh háborúnak az akkuk terén. :DD

    @Kimura Hana: chatfej? Nem izgatna sose kapcsolom be, idegesít. Főleg mióta 9.1-en bugos és ha hibernálva volt random megnyit olyan kapott üzenetet amit nem véletlenül nem nyitottam meg esetleg... nem kicsit kellemetlen. :) Plusz mikor mail írás stb közben dobálja be az üzeneteket... kösz nem. Lehet nagyobb az akku papíron de valahogy nem hozott soha a P20-am jobb üzemidőt mint haverom i8-ca. Sőt röhögtünk is néha mikor szinte ugyanannyiszor feküdtek a powerbankon az előadások közben. :D Mindenképpen írd meg főleg azt milyen érzés volt elszakadni (szubjektív) a tökéletes 1gombos gesztus vezérléstől, amit a P20 kapott valami egészen tökéletesre sikerült.

    Kezd olyan sanda érzésem lenni, hogy a tipikus kevesebbet tud de azt stabilabban jobban tudja esete áll fen. :U :DDD

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák