Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    Szóval megint eladják ugyan azt a desing maradt ugyan az, a kamerán változtattak igy most már macrozni is lehet vele, amit a másik készülékekkel már évekkel ezelött lehetett .
    Az árak is maradtak hasonloan drágák.
    Ha jol látom akkor a 128 GB memoria 100 dollárba kerül. más nagy eltérés nincs köztuk csak a memoria mérete.

    Én csak egyet nem értek , hogy egy mobilba miért is kell 120hzes majd 4k felbontásu kijelző és dolbi vision meg atmos hangzás?
    Ha valaki filmet akar nézni rajta az semmit sem fog profitálni ezekbol. főleg hangzás terén .
    Ha minden olyan dolgot kiszednének vagy meghagynának egy bizonyos szinten aminél már nem lehet változást észrevenni akkor nem csak 2 órával birná tovább a telefon.
    ÉS talán nem melegedne tul 4k video felvétel közben 5 perc alatt.

    [ Szerkesztve ]

  • repvez

    addikt

    válasz #54625216 #364 üzenetére

    miért, a kinézetén kivul se változott érdemben semmi a házon belül sem. most pár %al gyorsabb és napi használatban megmondood, hogy az elözö szériánál 10fpsel gyorsabban viszi a játékot vagy 1 tizedmpel gyorsabban nyit meg valailyen alkalmazást?

    vagy szted mi olyan dolog van benne ami az elözö nem tudott és érdemi fejlesztés volt? nem pedig csak adjunk uj nevet és adjuk el ujra egy kicsit huzott orajelen.

    És ok nem volt 120hz ezelott, és ez sem ujdonság csaak az almásoknak, droid vonalon már vagy 2 szeriával ezelöttiek is tudták. vagy a macro modot.

    Mindent ugy adnak elö mindha valami világujdonság lenne, közbe meg kullognak a többiek után.

  • repvez

    addikt

    válasz Madwe #418 üzenetére

    pontosan, ha megkérdeznénk egy átlag Iphone tulajt, hogy miért veszi, mi az a tulajdonság ami miatt ezt választotta és nem másik márkát? akkor annyit tudna mondani , hogy mert apple és mert ha ilyet veszek akkor tudja mutogatni mások elött, de arról, hogy ténylegesen mi az amit tud a készülék és mi az amit ki is használ belöle a tulaja arról már nem tud mondani semmit meg az elég ritkán találkozik egymással.

    ÉS ha ezek az emberek csak egy kicsit tudatosabbak akkor most nem itt tartanéánk, hogy félmillioba kerül egy telefon. mert ezek az emebrek mondhatták volna azt, hogy nem veszem meg ennyiért mert nem tud sokkal többet mint a másik gyártóé vagy nem jobban akkor miért fizessek többet érte.
    DE nem, ehelyett elég csak azt mondani, hogy Iphone és már szaladnak venni dupla áron.

  • repvez

    addikt

    válasz Dare2Live #426 üzenetére

    jelenleg már ez a helyzet amihez az vezzetett, hogy az apple pofátlanul magas árakon árulta a termékeit ,mert tudta, hogy akinek csak anyni kell , hogy Iphone legyen ugy is megveszi mindegy menyibe kerül és mit tud.
    És emiatt a többi gyártó huawei xiaomi samsung is ugy volt vele, hogy az ö termékük se rosszabb mint az iphone akkor miért adják fél áron hozzá képest?

    Mert 4-5 éve még tudtál venni zászlos hajót, 100k alatt ami ugyan azt hozta mint az iphone 150k + -ért.

    és ez a következménye.

  • repvez

    addikt

    én meg annyira nem vagyok márkafüggő, hogy még nem volt két egyforma márkás telefonom sem.
    Én minig azt nézem, hogy egy bizonyos árért mi az amit a legjobbat kaphatok.
    De amiota az apple az árazásával a többi márkát is felhuzza abba az árkategóriába amit én már nem vagyok hajlando kifizetni.
    számomra 150k a max amit egy telefonért kiadok, megvehetném bármelyik csucskészüléket,de nem tudna tobbet legalább is felhasználoi szinten nem lehetne kihasználni azt a pár dolgot amiben jobb.
    igy már ugy vagyok vele, hogy ha le kell cserélnem a jelenlegi telefonom akkor már nem is a csucskészülékek között fogok keresni, mert már a özépkategória is hozza azt a szintet amit kell ,
    netezni mindegyikkell lehet , a fotokat már mindegyik elkésziti olyan szinten, hogy nyomtatva se gáz.de ha valaki komolyabb fotot akar az ugy is DLRS géppel csinálja,mert még a legjobb mobil se tud olyan képet.
    Melleseg xiaomi mix2s-m van és már 4 éves de még a mult héten is jött hozzá frissités és semmivel se rosszabb mint amikor megvettem .

  • repvez

    addikt

    válasz Dare2Live #436 üzenetére

    Arról azért lehetne vitatkozni, hogy kik is a birkák.
    Meg, hogy ökoszisztem.
    Mert az van, hogy ha én vagy más androidos vesz bármilyen készüléket mindegy milyen gyártó az ugyan ugy megtalálja a kapcsolodást a készülékei között .

    DE mig agy iphone tulaj, meg hozzá lesz láncolva az apple termékekhez mert a zárt redszere miatt semmi mással nem kompatibilis szinte. és ha netaláltán váltani szeretne akkor vagy muszáj neki megint applet veeni vagy lecserélni az egész készülékparkját.

    na akkor ki is a birka aki önként belegyalogol egy ilyen rendszerbe?

    206cc:
    android 11 es rom jött ki hozzá most a mult héten a 12.5ös miui rendszerrel, szóval meg van 4 főrendszer.

Új hozzászólás Aktív témák