Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SidCorky

    senior tag

    válasz kleinguru #303 üzenetére

    A 12 és 12 Pro október 16-tól volt előrendelhető, gondolom a következő péntektől volt a boltokban is kapható, a nagyobb külföldi YouTubereknél október 20-áról találom az első videókat. Meglepődtem, mert mintha az rémlett volna, hogy akkor kerülnek ki a videók, amikor a boltokban is lehet kapni a telókat, ezek szerint tavaly pár nappal az előrendelés kezdete után kezdtek jönni. :D De javítson ki valaki, ha rosszul raktam össze a képet tavalyról, pár éve már nem követem ennyire naprakészen a mobilokat, azt viszont biztosra veszem, hogy hamarabb lesz előrendelhető, minthogy videókat látnánk a 13-ról. :(

    Pedig érdekelne, milyen az új fehér, a hivatalos képek alapján kicsit sárgásabbnak/rózsaszínűbbnek tűnik, mint eddig, remélem, nem nagyon csajos. A kék tetszett a 12 miniből, de az új kék nem jön be, a piros jól néz ki, de lehet erős lenne minden nap azzal mutatkozni, a fekete meg uncsi.

    Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

Új hozzászólás Aktív témák