Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz autotaxmo #2580 üzenetére

    Az ajánlott fogyasztói ár nem kötelező jellegű. Vagyis van bolt amelyik így tesz de akkor se szentírás, el lehet térni. Jellemzően vevő számára kedvező, tehát olcsóbb áras irányba van eltérés (de inkább csak akciók formájában), de az edigital és emag ugye szeret folyamatosan akciózni, az pedig jobban mutat nagyobb összegről. Így már akciós árnak hirdethetik majd az eredeti árat is akár.

    pzstm: Nekem is ügyintéző rendelte üzletben meg, mivel nekünk nem volt lehetséges (telekom oldala problémás előfizetésünkkel), remélem nekem is megjön hétfőn. Egyelőre így készülünk, talán este jön GLS-től valami, hogy feladták és elindult felénk. Ha átvehetném én, nem lenne probléma, de sajna nem az én nevemen fut előfizetés. :(((
    ui.: Eskü, 1 perccel azután hogy ezt megírtam jött SMS, hogy elindították a csomagot. :C

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák