Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nekem most 5,2 colos Nexusom van, ami alá már nem vagyok hajlandó menni, pedig régebben én is azt mondtam, hogy biztos nem lesz nagy telefonom(akkoriban a Galaxy S4-et nagynak tartottam). Aztán amióta megvan a Nexus, azóta rájöttem, hogy mennyivel jobb rajta netezni, videót nézni meg játszani.

    Persze megint azt mondom, hogy ennél sokkal nagyobb nem jöhet szóba, aztán ki tudja. De egy Note-ot biztosan nem tudnék elképzelni. Pl. a Galaxy S9-et kezembe véve mérete számomra kitűnő, S9+ még éppen elfogadható(bár kezelés szempontjából már kényelmetlen).

    Én nem hiszem, hogy az a pár collal nagyobb kijelző annyi pluszt ad felhasználói élmény szempontjából, hogy érdemes feláldozni érte az egy kézzel(vagy kis fogásváltással) történő felhasználást. Persze nyugodtan javítsatok ki, ha máshogy gondoljátok. :D

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz 7Heads Drago #61 üzenetére

    Pontosan valami ilyesmit várok én is, de attól tartok ilyen nem lesz.
    Ehhez esetleg az új Pixel 3 állhat a legközelebb, de ott meg horror árazás lesz megint. Talán egyszer majd ha lement az ára...

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák