Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkHeart84

    csendes tag

    Én személy szerint akkor hagytam abba a TV-zést mikor a Barátok Közt, a talkshowk és a valóságshowk megjelentek.. akkor lett teljesen elegem az egészből. A reklámoktól már akkor is a falnak tudtam volna menni, de ez tette fel az i-re a pontot.. ezek a műsorok. Tudományos/Ismeretterjesztő csatornákhoz meg akkor még nem volt hozzáférésem. De azért azt is meg kell említenem, hogy akkor még nem gondoltam volna, hogy létezni fog valaha is idegesítőbb reklám platform, mint a TV.. tévedtem. Az internet túl tett rajta magasan! Véleményem szerint ma már csak megfelelő reklám blokkolóval lehet böngészni, mert maguk a reklámok a legnagyobb kártevők jelenleg! Minden nagy cég lázad, hogy az emberek blokkolót használnak, de azt nem nézik meg, hogy honnan kapják a hirdetéseket amelyek szó szerint leblokkolják az ember készülékét egy-egy oldalon. Ehhez is maguk a cégek járultak hozzá a pénzéhségükkel, mert mindenki a reklám bevételen akarja gennyesre keresni magát. A közösségi médiában terjedő álhírekről meg ne is beszéljünk, melyek szintén a kattintás, a reklámbevétel miatt teszik azt amit tesznek. Minden celeb hetente hatszor meghal, aztán hetednapra feltámad, útmutatók, hogy hogyan lehet népi eredetű gyógyszerekkel kezelni súlyos betegségeket vagy épp fogyni 20 kilót 10 nap alatt és hasonló marhaságok amelyek miatt emberek halhatnak meg, mert elhiszik... Nincs kontrollálva az internet, ezért nagyon veszélyes. A rádiót is ezért nem bírom már elviselni, mert folyton vagy reklám van vagy a sok felesleges beszélgetés megy.. zene az alig. Inkább hallgatom az autó rádióból a CD-t, DVD-t, MP3-at mert az arcomat tudnám összekarmolni attól a sok baromságtól amit a rádióban össze hordanak..

    A rend, csak egy megtervezett káosz

Új hozzászólás Aktív témák