Új hozzászólás Aktív témák

  • alamuszi

    senior tag

    válasz bigand977 #63 üzenetére

    (#63) bigand977:

    "A mac-ek trükkje az, hogy a te i3-as procidat is laposra veri az én 2.2-es MBP-m mert annyira rá van optimalizálva a rendszer, hogy gyakorlatilag folyamatos a működés. Na, ez az amit elképzelni sem tudsz, mert amit te most folyamatosnak hiszel, az 1 döcögős sz@r 1 hónapnyi mac os x után"

    1. Én alaphalyzetben Linuxot használok, ami gyorsabb, mint a MacOSX, valamint ha már használhatóságnál tartunk, lehet hogy használhatóbb is. Szóval nem Döcög.
    2. El tudom képzelni, de nem adod, be, hogy ennyivel jobb lenne a MacOSX, mert nem az.

    "Nem kell az erősebb proci, mert felesleges."

    :D aha

    "Én ezen a 2.2-esen képet szerkesztettem (Aperture), zenét hallgattam, töltöttem le netről, torrenteztem (mér ne) és közben msn+skype, és nemhogy strandlabda nem volt, azonnal váltott egyik progiról a másikra. Ennek töredékét nem lehetett megcsinálni homokóra meg fagyogatás nélkül 1 win-es ugyanilyen felszereltségű gépen."

    Komolytalan vagy, soroljam most mi megy a céges gépemen, amin Win 7 fut:

    uTorrent.
    Procoder 3,
    TeamViewer,
    VNC
    Skype,
    Messenger.
    És ha ezek mennek, akkor még van mikor egy VMWare Player is WinXP-vel.
    És ez egy E5300 intel, 2 giga rammal. Ja De nem megy. Akkor szerintem valamit nagyon elrontottál. De ezért nem kell fikázni azt, amit a világ 90%-ha használ, mert Te nem még nem szar.

    "Gyakorlatilag én oda jutottam, hogy tökfölösleges a mac-es gépek belső órajeleit böngészni..."

    Ennyi pénzért ne is kelljen.

    "Játszani is szoktam néha rajta, nem tapasztaltam fennakadást, ellenben én le tudom tenni a dokkra a játékot (magyarán minimalizálni) majd ugyanonnan folytatni ahol abbahagytam, míg ebbe a win belehal. Meg még 1 négymillió külömbség van amit szoktak írkálni a mac userek. Amíg nem használtad, nem érted, ennyi."ű

    Értem és milyen Winen próbáltad ezeket 98-on, vagy Millenumon, mert amiket leírtál az hülyeség, a Windows-al kapcsolatban, de ez csak az én véleményem nem kell megsértődni rajta.

    "Ja, és a HP legendás hűtéséről csak annyit, hogy a 2,2-es gépben lekapcsolt a proci, és kikapcsolt a gép, ASZTALON, úgy hogy csak 1 nyomorult firefox volt elindítva, és olyan forró volt az egész hogy nem lehetett megfogni!"

    És ezt hol próbáltad ki, egy 100 000 Ft-os HP gépen, vagy délben a szaharában, vagy egy sütőben?, vagy egy 5310 Probookon, csak azért, mert, ha egy MacBook Pro 15-os árát nézem meg, akkor egy olyan Professzionális HP gépet kapok, ami leszámolja a csillagokat a holdon is. Ha pedig beleszámolom, a bagatel százezres jótállásbővítést, amivel a MacBook Prot tudod bővíteni, akkor ezt 17 collban is tudja a HP, de bármi szinte. Szóval nem tudom honnan veszed ezeket s dolgokat, de ez is hülyeség.

    "El is adtam a francba. Ennyit a HPról, ami amúgy semmivel nem volt olcsóbb modell, mint 1 sima macbook. Ellenben a MBP épphogy meleg miközben jelenleg 5 progi fut (keynote és pages is), úgy, hogy az alján lyuk sincs, nemhogy hűtőborda! Akkor ki a májer?"

    Hát Persze. Ennyi pénzért nem hogy melegszik egy Elitebook, ThinkPad, vagy Latitude, hanem hűt is.

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Új hozzászólás Aktív témák