Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Na akkor már ha itt tartunk...

    Értem is, meg nem is ezt a Microsoft Pc felé nyitást. Értem, mert akkora piac mint a konzolok. Szeretne egy szeletet belőle a Microsoft. Kvázi egérútként menekül arra a Sony elől. Oké.

    De, hogyan akarja ezt? Kezdetben ugye jöttem a MS store-ral, UWP-vel, DX12-vel. Mindenki azt hitte, hogy majd most a MS nekimegy a Steam-nek. A Store, és körülötte minden más bajosan kezdett. (Bár nekem semmi gondom nem volt vele sose). Aztán most ott tartunk, hogy Steam-en fognak megjelenni a MS játékai. Szóval ez az opció, hogy átszoktatják/kényszerítik a népet az általuk kijelölt ösvényre, ez füstbe ment.

    Akkor most, jön az, hogy mindent kiadnak PC-re is. De ide egy Halo Infinite és Gears5 fajta cím kevés lesz (persze lesz más is ezek mellett.).
    Manapság a Pc gaminget meghatározzák ezek a véletlen betalált ötletek, mint a mobák, battleroyal-ok. Várható tőlük valami hasonló játék?

    Ráadásul ha ők tényleg prioritásként gondolnak a PC gaming meghódítására, akkor az se az ő malmukra hajtja a vizet, hogy egyre dráguló hardver árak mellett, elég sokan elpártolnak a PC mellől. Persze mindig lesz ott elég gamer. De ha az elpártolók a Sony konzolját választják, akkor ők ezzel sokat nem tudnak kezdeni.

    Kíváncsi vagyok mit főznek az újonnan bevásárolt stúdiók?! Merre indul vajon a MS? Vajon beleállnak egy harcba történetmesélős játékkal a Sony-val? Vagy másfele nyitnak?

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák