Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    válasz EkSYS #6 üzenetére

    Nyilván akinek nem fontos a mobilitás annak felesleges gamer notit venni. Én azért még nem mondtam le ezekről, bár ennyi pénzt nem adnék én se, főleg ilyen hibák után. Meglepő ez az Asus-tól, a szoftveres hibák is számomra megengedhetetlenek, most ha megvenném akkor várjak hónapokat egy rendes driverre? Sajnos a mai top játékok úgy jönnek ki, hogy hozzájuk kell igazítani a drivert, pl. pont az ATi-nál volt, hogy BF BC2-ben jó hosszú volt a töltési idő, kellett 1-2 hónapot várni mire kijött az új driver amivel már sokkal jobb és gyorsabb lett.

    Szomorú dolgok ezek, úgy látszik még mindig vannak technikai akadályok a notebookoknál a méret miatt...

    Thanos was right.

  • vazzz

    őstag

    válasz EkSYS #130 üzenetére

    Nagyon durva hardverileg, i7-940xm proci, 8gb ram, 2x256gb ssd raid0 (már cserélve 2x500gb hdd raid0-ra), 2x5870 cf, 1920x1200 led.... és nevetséges problémákkal küzd... Annyi jót tudok írni róla, hogy a vga-kat 2 nap alatt kicserélték úgy, hogy nem kellett vinni sehová a notit, házhoz hozták és beszerelték. Ennyi.
    Ja, és hogy könnyen szerelhető. Simán szétkaptam és kivettem belőle az egyik vga-t, mert csak úgy volt hajlandó elindulni egy egyszerű biosfrissítés után. Nevetséges. Ja, és az is, hogy egy ilyen árcimkével ellátott gép zsanérjaira a burkolat alatt már csak alapozó festék jutott, de abból is nagyon kevés. Nem csodálkoznék, ha berozsdásodna pár hónap múlva. Szeptemberben 2 biosfrissítés is kijött hozzá, február óta ez a 9. bios. (Ez is elárul valamit a minőségről) Az első 7 biosnál a touchpad használhatatlan volt, a legújabbnál már elfogadható, de ha a hivatalos synaptics drivert felrakod, lefagy a windows, és művészet újraéleszteni. Sokaknál egy egyszerű vga driver frissítés után GSOD van, tehát szürke képernyő. Többen vannak, akik külső, nagyobb monitoron akarták használni a gépet, nekik leégett a hdmi kimenet a vga-n.
    Ha véletlenül alvó állapotba kerül a noti, akkor csak teljes áramtalanítás után lehet életet lehelni bele. Egy egyszerű cod1 belaggol, crysis nem fut, csak ablakos módban, régebbi játékok akadoznak, BBC2 random bevillog, és szinte minden játéknál trükközni kell valamit, hogy legalább elinduljon és valamennyire játszható legyen, miközben a 3dmark06 pontszám 20000 felett van.
    Ez mi ez ez?
    Ilyen még egy 80.000ft-os noname csodánál sincs... viccosztály.
    Anno volt egy Dell Inspiron XPS-em, akkor az volt a csúcs, de akkor még a Dell a megbízhatóság és minőség védjegye volt. A Dell nagyon mellényúlt azzal, hogy megvette az Alienware-t, de azért megpróbálhatná orvosolni az ilyen gyerekbetegségeket, mert a saját hírnevét teszi tönkre... (de legfőképp emberek ezreinek idegrendszerét)
    Így csak azt tudom javasolni, hogy vegyél Acer eMachines E720-at, nem lesz vele problémád. Ha meg mégis, akkor szívfájdalom nélkül összecsukhatod kijelzővel kifelé, nem buksz vele nagyot.

  • Darth_Revan

    veterán

    válasz EkSYS #132 üzenetére

    Természetesen elindul, de a G73JH-n az ATi Mobility 5870 miatt érezhetően jobban megy, mint a G73JW/G53JW-ben levő NVidia 460M-el.
    Főleg, ha a G53JW-n 3D-be szeretnéd tolni, akkor a "normál" módhoz képest lentebb kell venned sokkal a grafikát, ha nem akarod, hogy a csodás 3D kép diavetítés legyen :) (annak ellenére, hogy a G53JW-ben sokkal kissebb felbontású kijelző van a G73-asokhoz képest)

Új hozzászólás Aktív témák