Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz hackeeeee #26 üzenetére

    Nincs különösebb indok arra, hogy Xbox One S-en és X-en ne működjön egy ilyen extended beállítás. A kijelzőmotor ugyanaz, mint ami van a Polaris 10-ben. Ezek igazából hitelesítési kérdések, valószínűleg a Microsoft fizet majd az AMD-nek, hogy hitelesítsék a konzoljukat is a már kapható 162 kijelzőre. Ilyenkor az AMD tud gépre szabott meghajtót adni. Ez nem egy nagy költség, gyakorlatilag csak a tesztet kell kifizetni. Ennél az Microsoft milliószor többet költ más szolgáltatások működésére.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

  • b.

    félisten

    válasz hackeeeee #36 üzenetére

    Nem tudom milyen igényeket látva ? :D
    nagyon sokan játszanak PC-n 21:9 LG monitorokkal. AKi egyszer kipróbálja egy állat szimulátorban például eszméletlen élményt kap, speciel én annyira megszerettem, hogy az egyik legjobb dolognak tartom az utóbbi időkben a monitorpiacon. ÉN például akkor hanyagolnám a TV-t a boxhoz, ha bejönne ez a támogatás mondjuk Forzaval vagy COD ban [link] ( itt egy 32:9 [link] magyar srác, itt a WW2 fórumon linkelte be )
    Egyébként ha egér-bill is boxra egy teljes értékű office támogatással, az nagyon rendben lenne.Igazából nem is nagyon kapcsolnám be akkor a PC-t.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz hackeeeee #26 üzenetére

    a HDMI 2.1-ben lesz sok minden, ami együtt vagy külön csinál majd "valamit", ami a dinamikus frissítési frekivel és alacsony késéssel lehet kapcsolatos (vagy ezeket egészíti ki automatikus módváltásokkal, stb), de szerintem ezeket mi még csak "marketing hívószavak" szintjén ismerjük, igazából nem tudjuk mi, mikor, hogy fogja támogatni (főleg konzolokon, de akár PC VGA-kon, vagy épp TV-ken [és HDMI-s monitorokon]). Az még 2019+ téma (főleg mire tényleg működik is).

    Persze örülnék én, ha a 2017-es vagy még régebbi HDMI 2.0-ás TV-k is kapnának valami FreeSync félét firmware-ből, akár még "rohannék is" Vega-ra cserélni a Pascal-t (nem is feltétlenül viccelek), főleg ha ez együtt járna valami olyan üzemmóddal, ahol a TV ad egyfajta "passthrough" módot, hogy a GPU csináljon minden színkezelést (3D értelemben, tehát tone mapping és gamut mapping, mint egy 3DLUT) esetleg még alacsonyabb lag mellett (és egyszerre precizebben). De ez szerintem még messzebb van, mint a HDMI 2.1, inkább 2021+, mire lesz ilyesmi.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák