Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kisgépkezelő

    senior tag

    válasz idegen lény #373 üzenetére

    Egy jóravaló műszerész aki egyszercsak rájött, hogy mindenhez IS ért. :D Egyébként csak én érzem úgy, hogy valamiért felülreprezentáltak a "tudomány megújítói" közt az alkalmazott tudományok területéről vagy valami műszaki technikumi/OKJ végzettséggel rendelkező emberek, vagy csak én ismerek túl sok ilyet? Többségük egyébként saját területén belül jó szakember, (legalábbis akiket én ismerek), de valamiért hirtelen eszükbe jut, hogy előadást tartsanak mondjuk: "A SZENT KORONA, ÉS AZ ÓKORI TÉRTECHNOLÓGIA" címmel, mint Kisfaludy.

  • Hieronymus

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz idegen lény #373 üzenetére

    "Kisfaludy György önéletrajza

    Van itt gond nem kevés.
    1944. június 28.-án születtem Budapesten, és a budapesti Vörösmarty gimnáziumban 1964-ben érettségiztem..
    Legalább egyszer évet ismételt. A másik év kihagyott év lehetett, a viszonylag késői születése okán.

    .. 1973-ban technikusi érettségit is tettem ...
    Minősítő vizsga a neve. Én technikus minősítést szereztem, mivel nem lehet többször sikeres érettségit letenni.
    A technikusi képzés elkezdéséig, ha jól emlékszem kettő év gyakorlatot kell szerezni. Ha nem annyi akkor sorry. Nem sietett a tovább tanulással.

    ..és ebben az időben 25 találmányom született. ...
    Lehet, de nagyon jól titkolja, én nem találtam egyet sem. Ha kérhetem akkor egy linket nyomj. Komolyan érdekel.

    ...közben felsőfokú számítógép műszaki vizsgát is tettem a Számok főiskolán. ...
    Erre sem találtam értelmes választ a googliban.

    ...Ez alatt az idő alatt OMFB kutatási projectet is vezettem 3 éven át ...
    Nem szerepel a fontosabb OMFB tagok listáján. http://itf2.njszt.hu/intezmeny/omfb

    Közepesnél magasabb fokú ismeretanyagot egyetlen tudományos irányban sem kapott. Talán valami szakirányú, felsőfokú végzettséget szerzett, de az sem derült ki, pontosan milyet.

    Szerény véleményem szerint. Ezzel az önéletrajzzal nem tűnik komoly embernek. De az Univerzum Egyháza olyan képződmény, ami minden eddigit felülmúl. Csúcsra emeli a hiteltelenséget, számomra.

    Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

  • mephi666

    nagyúr

    válasz idegen lény #373 üzenetére

    az idő teljesen értelmezhetetlen pont esetében... "meg akarja mérni" a pontot, ami abszurd... ennyi erővel próbáljon megmérni egy f*ngot... ugyanakkora lesz a sikere, mint egy fogalom esetében :D

    "Ez persze ugyanígy van minden a geometriában található formációval is. Ilyen a pont, a vonal, a sík is és az ezekből képzett valamennyi térbeli idom. Eszményiek, elméletiek, miután a teljesen átmérő nélküli pontok sorozatából kialakuló vonal is átmérő nélküli"

    hülyeségeket beszél végig... miért lenne egy pontnak, vagy vonalnak átmérője? a pont az pont (aminek a helyzetét lehet ábrázolni 1-2-3 dimenzióban), a szakasz meg 2 pontot összekötő egyenes... ezek általános iskolai alapfogalmak és bele akarja keverni már az időt is... a 3 dimenzióval is baj van? jó hogy nem találja ki, hogy mi mind 2dimenziósak vagyunk és valami tudatmódosító szer hatására látunk mindent 3dimenzióban, amit chemtraillel szórnak a fejünkre :DDD

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák