Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz Swinegod #3 üzenetére

    Jaja, persze, hulladék... Olvasd már el a tesztet. Csúcsminőségű fotókat készít.

    Egyébként csak egy kicsivel kéne olcsóbbak lenne, és megérné. Ez nem xiaomi, ahol hiába van 4gb ramod, a MIUI agresszívan bezár minden appot. És van szerviz, ahol nem hajtanak el azzal, hogy szoftveres hibája van a telefonnak, azért nem lehet telefonálásra használni, és persze hibajavítás sehol. Igen, utóbbi velem esett meg xiaomi telefonnal, a wayteq szerviz által.
    Ráadásul ebben AMOLED kijelző van, az üzemidő meg páratlan.

    Ha nem vettem volna OnePlus 5-öt, most valszeg ezt vettem volna.

    [ Szerkesztve ]

    ***

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz Swinegod #60 üzenetére

    Oké, de egy mobil alapján nem lehet következtetéseket levonni egy egész márkáról. A Samsungnak is voltak rossz mobiljai. Persze nekem még sosem volt asus mobilom, szóval akár igazad is lehet, de amíg nem próbálom ki, addig próbálok pozitívan hozzáállni.

    ***

  • Fr@nkieWilde

    senior tag

    válasz Swinegod #57 üzenetére

    Odaadom 1 hónapig a Zen 5-öt, használd azt, majd utána mond, hogy szar az Asus szoftverezés. 2 éve használok Zen 5-öt, egyszer nem fagyott le. Pedig több verzió is volt nálam.
    Illetve még itt sem esett még szó a fagyásról, nyilván mivel még talán tulaja sincs a telefonnak. Kíváncsi leszek lesznek-e fagyások.

    Kis AM3-as lapom, ami kb. 4-5 éves lehet hiba nélkül üzemel, hangkártyám dettó. Asztali média lejátszóm szintén zenész. Természetesen mind Asus márka.
    Bár az is igaz, hogy nem használom őket 32 órában, mert dolgozom, háztartást vezetek, meg mellette ott van a családom, és a szabadidőmet inkább a szobám 4 falán kívül töltöm szívesen. (pontosan ezért keresek jó akkus telefont)
    És nem érdekelnek olyan sarkalatos esetek sem, hogy egy videókártyát nem lehet 24 óráig 100%-on pörgetni.
    Te olyan kirívó helyzetekről számolsz be, amik nem mindennapiak. Nem normális használt eredményei.
    Ebből kifolyólag ezek bármely más márkákra igazak lehetnek.

    Az én Asus termékeim (van egy pár darab belőle) hiba nélkül üzemelnek évek óta.
    Kíváncsi leszek, hogy a mostani Xiamoi Note 4x-emre ez igaz lesz-e...

    Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

  • matteo_szg

    őstag

    válasz Swinegod #57 üzenetére

    Kérlek, ne írj valótlanságokat, pláne, ha nem kapcsolódik szorosan a témához!

    ROG notebookok csak az ASUS ROG standon vannak a PlayIT-en, és egyszer sem égett le egyiknek sem a videokártyája. Sehol máshol nem található a PlayIT-en nagy számban - értsd 3-nál több - ROG notebook, tehát ez az infó teljesen fals.
    Természetesen az ismerősöd tévedhet, és pl. a két évvel ezelőtti SW Battlefront standra vagy egyéb színpadra helyezett ASUS X550VX notebookokra gondolhatott. Csak épp azoknak sem lett semmi bajuk, és végigmentek a novemberi PlayIT-en.

    Szóval, please, az ilyen "híreket" legközelebb szódával együtt kezeld! :)

    Videokártya árakba ne menjünk bele, amúgy sem egészséges jelenleg a piac, a nagyfokú szürkézés pedig nem teszi összehasonlíthatóvá az árakat.

    A ZenFone Max feedbacket köszi, tök hasznos. A ZF3 és ZF4 Max hálistennek már jó teljesítménnyel bírnak. :)

    jupiiii

Új hozzászólás Aktív témák