Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Ez a hivatalos topic? Alig van hsz🤔
    Tegnap találtam rá, elsőre remek telonak tűnt, de mikor az árát láttam kicsit meglepődtem, miért ilyen drága?
    2 év foverzio, nincs wireless töltés, gyenge kamera, nincs tele, kevésbé népszerű gyártó, műanyag hátlap honnan jön ez az ár? Annyiba kerül mint egy Samsung s22.

    Nekem az s10e-t kellene váltsa, de a gyenge kamera, a csak 2 éves frissítés és Wireless töltés hiánya, air drop samsung flow alternativa hiánya + az ár miatt elbizonytalanodtam. Még a topicja is elég kihalt, az ára miatt nem veszik? Akinek van, mi a véleménye? Kamera mennyire gáz?

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • trialboj

    őstag

    Az a baj hogy az s22+ is egy szar az én szememben a gagyi szónikus ujjlenyomat olvasóval ami amúgy is lassú, de ha üvegfóliát teszel rá tovább romlik. Melegszik mint az istennyila, waze navinál, azt mondják tolni kell rá a klímát vagy elég, wirelss töltésnél is nagyon meleg, proximity szenzor is beakad néha és nem jön vissza a képernyő beszélgetés után/közben, annyi pénzért nem korrekt ennyi hibát árulni.

    Ezzel a telefonnal nekem talán az egyetlen bajom hogy a kamerára sok jót nem mondtak, illetve hogy nincs benne tele lencse, amit szeretnék kipróbálni. Engem nem zavar a műanyag tok, még talán jobb is tőle jel, a wirelss töltést szeretem, kényelmes és elegáns az mocsog húzás hogy nincs benne. Az viszont új dolog hogy gyakran felold zsebben, azért azt hittem ezen már túl vagyunk :( Amit nem tudtam csak most látom, hogy eléggé kevesen használják, abból kiindulva hogy 2 nap alatt 2 komment jött, ebből az jön le hogy mivel kevés embernek van, ritkán jönnek frissítések, azok pedig nem annyira hasznosak mert kevesebb ember teszteli és jelentgeti a hibákat, nehezebb megoldást találni hibákra.
    Az árát továbbra sem tudom megemészteni, rettenet drágának tűnik, ennyi pénzért már van 13-as iphone is, és azért az eléggé világverő szint.

    Lehet inkább ismét akkut cserélek az s10e-ben, és várok hátha kihoz valaki egy értelmes telefont tavaszig, igazából egy ráncfelvarrott 10e bármennyiért jó lenne, csak a fent említett hibákat nem kérjük bele :B

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • trialboj

    őstag

    Továbbra is elég nagy itt a pangás, ennyire jó a teló, hogy nincs mit kibeszélni, vagy nem értem hogy lehet ilyen kevés hsz.
    s22+-t vettem s10e után, nem tetszik a mérete, és az ujjlenyomat olvasója, egy haverom meg vett egy zenfone 9 et, és első ránézésre nem tetszett sem a menüje, sem a sebessége, meg kamera sem, nem köpködni jöttem, 5 percet volt a kezemben, szóval lehet szokni kell, de wireless töltés sincs és így az ára már nem áll meg számomra.

    Inkább azt szeretném kérdezni hogy lehet-e tudni valamit az utódról, egyáltalán lesz-e? Érdemes rá várni, nem tudom az asus melyik hónapban szokta piacra dobni, de továbbra is keresem azt a telefont ami annyira tökéletes volt számomra mint a kis s10e.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • trialboj

    őstag

    válasz laaceee98 #402 üzenetére

    ó ne mond már hogy sem a sima s23 sem kis szifon nem jó választás?! :Y Bennem az tartotta a lelket, hogy ha végleg felb@ssza az agyam ez a gigantikus s22+ akkor a kettő közül valamelyiket választom. Azt hittem az almásoknál minden móka és kacagás miután kipengetted a lét.
    Valaki írta hogy a zenfone 10 is nagyobb lesz, tehát már ez sem olyan vonzó számomra :(

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • trialboj

    őstag

    válasz <Adamsky> #462 üzenetére

    Nem értem hogy jött ki neked ez, az s23 szerintem minden tekintetben egy top teló, komolyabb háttérrel, frissítési idővel, tágabb ecosystem összességében, talán az üzemidő nem feltétlen az erőssége, de nincs olyan amiben ez az asus igazán elverné.
    Vagyis de, a power gombos tapiszkenner, az nagyon jó dolog, és kár hogy nincs már egyetlen komoly telefonban sem, szerintem rém szar a szónikus ha védelmet raksz a kijelzőre.

    Vártam én is ezt a telefont, de jót senki nem mondott róla, kb azt tudja mint a tavalyi csak van wireless töltést, ami tényleg jó, de sokkal drágább mint egy s23, az iphone 14-el vetekszik, méretben is, nem látom a célközönséget :(

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • trialboj

    őstag

    válasz <Adamsky> #471 üzenetére

    Az ezüst gyűrű az előlapi kamera lyuk körül elég gagyi, azt hiszem a samu gyártja aki elég paraszt, mert szándékosan emeli ki az olcsóbb modelljeinél, de mivel ez drágább mint a saját 23 flagshipje nem értem én sem miért nem tűntette el. Amiket linkeltél nekem új infók, de akkor semmiképp nem opció, én elég érzékeny vagyok az ilyen apróságokra.
    Na ennyi volt akkor, jövőre a köv verziónál még visszatérek, ha addig nem szokom meg ezt a böszme nagy téglát :O

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák