Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Fall-N #139 üzenetére

    "Ameddig ugyanúgy Asus telefont vesz valaki, szerinted nem mindegy nekik, hogy melyiket?"
    Ezt most melyik részére is írtad a hozzászólásomnak?

    "Mindkettőn van bőven haszon ... "
    Mármint egy kicsi és egy nagy készüléken? Szerintem hasonló a helyzet a telefonoknál is, mint az autóknál: vagyis a kicsi fajlagosan többe fáj, mint a nagy (amibe aztán mindent is bele lehet tenni, és rá lehet tenni még egy 1,5-2× szorzót).

    "A csúcs SoC meg kell, a játék is relatív, hogy kinek kell."
    Nézd meg a Google telefonjait! Nem, nem feltétlen kellene a csúcs SoC. De, álljunk is meg itt egy kicsit! Nem akarok én senkit meggyőzni arról, hogy mi kell(ene) és mi nem. Én a "virágozzék minden virág" elvén vagyok. De, ahhoz az kellene, hogy ahogy nagy telefonból ma lehet kapni, olcsót, drágát, csúcs SoC-al, közepes SoC-al, stb. addig a kicsi telefonok száma konvergál a nullához. Így amikor kijön egy, akkor annak hirtelen egy csomó szempontnak kéne megfelelnie. Nem fog menni. Ezért kellene itt is olyan, ami minimalistább (egy-két, de jó minőségű optika, közepes SoC, stb.) és olyan is, ami a "mindent bele" filozófia mentén készül.

    "Az audio rész miatt ne hasonlítsd a Samsunghoz ... "
    Ezt megint nem vágom, hogy mire írod.

    "Egy USB Audio Prot feltesz az ember ... " - mit, és hová? Bocsi, de nem értem. Részleteznéd kérlek?

Új hozzászólás Aktív témák