Új hozzászólás Aktív témák

  • Benőke

    őstag

    válasz Lami66 #1331 üzenetére

    Samsungal nem érdemes összevetni. Hatalmas gyártó ebben a szegmens ben, keresettek a telefonjai még a régi modellek is.
    ASUS kicsi gyártó.

    Méretben se nagyon van ellenfele a Zenfone 8 -nak.
    Ár értékben meg konkrétan nulla ha a méret is számít.

    Két telefont is vette most már. két nő használja. Egy nagyon jó barát, és a húgom.
    Mindkettőjüknek kikötés volt hogy akkor váltanak telefont ha valami kezükbe férőt tudnak.
    Mindketten nagy samsungosak, de meg sem említeném milyen öreg telefonokat cseréltünk most le. Voltak boltban, meg telefonszolgáltatónál, de azt mondták hogy na nem akkora izéket ők nem fognak használni. Réteg igény mert sokan tojnak rá, de nem tudtam velük mit csinálni. Ekkor maradt a Sony és az ASUS. Sony 10 egy közepes telefon, 5 széria meg nagyon drága 1 ről meg ne is beszéljünk. Értem hogy valamit valamiért meg jó, de az 5 szériát is nagyon soknak tartom pláne hogy nehéz beszerezni is. Viszont 10 nél meg erősebbet akartam. Úgy hogy maradt az iPhone 12/13 Mini vagy az ASUS zenfone 8. Árban és tudásban is. Úgy hogy most ilyet nyúznak.

    Alaplapi hiba nem jelentkezik mindenkinél szerintem, akkor jóval nagyobb hullámokat vetne. Vagy hát kéne neki. Meglátjuk hogy a közelemben lévőknél mi lesz.
    Eddigi rövid tapasztalatuk alatt nagyon szeretik. Gyors, és kicsi. Új lenyomat olvasó feltűnt hogy nem pontos, de tekintve hogy kóddal használták az elődöket így ez nem zavarja őket.

    Támogatás jó kérdés, bár 8 szériát csak megérte a Zenfone, ha nem is lesz 5 éves támogatás mint egy Samsung hoz azért lesz következő Zenfone Remélem.
    Támogatásban ugye ha ez szempont akkor mindjárt erősen szűkül a mezőny. akármilyen telefont is néz az ember.
    Marad 3 vagy is inkább 4-5 márka.
    Apple, Samsung, Google, Nokia (Google one egyedüli használója már), OnePlus véleményes.

Új hozzászólás Aktív témák