Új hozzászólás Aktív témák

  • f.lorand

    senior tag

    válasz <Adamsky> #1020 üzenetére

    Ez azért nem ilyen egyszerű. A Samsung, mint brand nagyon erős, abszolút piacvezető idehaza is, még növelte is a részesedését idén mind panelmarketben (tehát a teljes piacon), mind openben (tehát az operátorok nélkül). Ez egyébként nem volt mindig így, de most felszállóban határozottan. A Huawei értelemszerűen teljesen eltűnt, észrevehetetlenre zsugorodott, a Xiaomi átvette a helyét. Ráadásul bejött az Oppo hivatalosan is, hamarosan az Oneplus is, tehát a nagyok egyre erősebb kampányt tolnak és ez határozza meg a piacot. A pici brandek ezekhez képest kis túlzással kimutathatatlanok, az ilyen próbálkozások ennek ellenére nem hamvába holt dolgok feltétlenül. Az Asus pici brand a telefonban. Országosan ment el belőle, főleg a kampány ideje alatt szépen (de itt ne ezres nagyságrendre gondoljatok, mint egy Samsung kampánynál).

    Én egyébként szeretem a telefont, de sajnos most kicsit szevizben lesz, mert valahol megrepedt a hátsó üveglap. Abban az értelemben valahol, hogy nem tudom, mikor, mert tokban volt és nem tűnt fel. Múltkor levettem a tokot és akkor láttam. Ejtettem már le a tokban, de úgy látszik nem védte meg. :-/

    Asztrofotográfia és légi fényképek - https://fenyeslorand.hu

Új hozzászólás Aktív témák