Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz fattyu #746 üzenetére

    akkor most leírom.

    világéletemben alma gyűlölő voltam.
    A nyáj mentalitás, a mi vagyunk aki megtalálta a szaron a verőeret, az árazás, az életérzés az egész.

    hánynom kellett tőle.

    az előző poszt után tényleg elegem lett az egész androidból.

    megvettem életem első iphoneját.

    továbbra is utálom az egész céget a mentalitást hogy egy buzi csengőhangot is venni kell mert csak úgy a meglevő mp3at nem tudod beállítani, hogy nem tudsz bármihez saját hangot rendelni amihez androidon lehet. hogy mennyibe kerül hozzá bármi.

    de.
    az i13 prohoz képest a zenfone 7pro és a 8 is egy dzsunkafon érzés. Nem azért mert ezek szarok, hanem mert az i13 úgy egyben van mint semmi más, pedig mindig flagship droidjaim voltak.
    hogy a z8 és a z7pro is melegszik/izzik egy archero session első 5 percétől folyamatosan, míg az i13 langyos sem lesz. 1 óra után sem.

    hogy a vásárlás előtt 2 napig próbált és valamennyire belakott xr ről MINDENT minden appot beállításokkal progressekkel MINDENNNEL átköltözni az uj sajátra 2 perc volt. Droidon ezt iszonyuan tudjuk nem így megy.

    hogy a fenti 2018as iphone mennyire fluid és gyors és reszponzív és penge volt 3.5 évesen az elképesztő volt, konkrétan léptékben reszponzívabb és errősebb érzetet keltett mint BÁRMIKOR bármelyik éppen aktuális csúcs lapkás androidom ( 820 845 855 865 888 a merítésem)

    ezek az első élményeim egy rendszerváltás után.

    és informatikusként én tudom hogy amikor az egyféle vasra házon belül készül a szoftver akkor mennyivel könnyebb jót csinálni és főleg optimalizálni. annyival könnyebb hogy ki kell jelenteni behozhatatlan hátrányból indul mindenki más.

    továbbra is rühellem az almát mint céget mint entitást mint eszmét.
    de ettől még ezt a lépést 5-10 évvel ezelőtt is megléphettem volna.

    és ettől még szerintem is a z7pro a legjobb androidos teló ami valaha készült. az asus 3 fős developer csapata miatt történt ez. az hogy egy hónapig vártam ez energiaséma helyretetélét az első elkottázás után is siralmas volt. de miután kijavították a következő szoft visszahozta ugyanazt. én meg kapartam a falat tőle.

    [ Szerkesztve ]

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák