Új hozzászólás Aktív témák

  • Good_boy

    kezdő

    válasz pepe792 #643 üzenetére

    Mielőtt leharapnád a fejem, szeretném kategorikusan kijelenteni, hogy ez kizárólag t én tapasztalatom, véleményem és senkire nem akarom rákényszeríteni. Tehát tedd el a késed!

    - Samsung email. Mindent tud, amire szükségem van. Rendszer színéhez és stílusához passzol, fektetett módban oszlopba rendeződik, HTML, még az aláírás is HTML. Nekem se a Google, se a Microsoft nem jön be.

    - Samsung zenelejátszó. Eddig nem találtam jobbat. Fizetősben sem sajnos. Megvettem több PRO lejátszót, de mindig a Samsung zenelejátszónál maradtam. A kinézete, a mappából lejétszás, A szerkeszthető mp3 id tag, a hangszínszabályozó, a zene minősége, minden funkciója tetszik.

    - Samsung böngésző. Egyedül ez tehető fel más márkára. A sebessége, a reklámblokkoló telepíthetősége, a gyorsfunkciói, pl page home, az oldalsó görgetősáv, stb.

    - Samsung billentyűzet. Ezt semmire nem cserélném el. Nagyon jó a szótára, a swype, és kevés billentyűzetek egyike, ahol ki lehet kapcsolni a szó beillesztése utáni szóközt. Zseniális vágólapja van, ahol több dolgot lehet tartani, lehet rögzíteni, tehát mindig megmarad.

    - Samsung filekezelő. Támogatja a hálózati böngészést, FTP kapcsolatot. Be tudok jelentkezni felhőbe, pl Google, Onedrive és nem kel külön felhőappokt feltenni. Olyan sebességgel mozgatok vele fájlokat, mintha csak a telefonon lenne minden. Fantasztikus cucc.

    -Samsung Pass. Jelszókezelő, ami ujjlenyomattal vagy írisszel beléptet bármelyik alkalmazásba vagy netes oldalra. Rendkívül jó és kényelmes.

    -Samsung notes. Ez a noteszprogram számomra a legjobb, legegyértelműbb és jelszavazhatóak a lapok, tehát kényesebb infókat is tárolhatok bennük. Már a Microsoft One note is tud ilyet, de valahogy az nem az igazi.

    -Samsung képnző. Sajnos mióta összeállt a Microsofttal, nem az igazi. De még mindig az egyik legjobb. Jó a keresője, jól rendszerezi a képeket, a szerkesztője is nagyon jó. Pl a Google Fotókban nem tudok a képekre ceruzával rajzolni.

    Hát nagyjábol ennyi. A számológép meg a tárcsázó az nem nagy extra, ezekről le tudnék mondani. De mégis jó, hogy vannak és rendszerazonos a sémájuk.

Új hozzászólás Aktív témák