Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz cyber86 #887 üzenetére

    Tegnap próbaképpen kíváncsiságból feltettem az új verziót, de sajnos ki kell jelentenem, hogy én megbántam a wifi része a szoftvernek le lett butítva, DFS már nem állítható, hiába állítok be 5Ghz-n fixre csatornát azt ő kénye kedve szerint átpakolja egy nap után, ráadásul olyan csatornára ami lényegesen telítettebb, és gyengébb is, és ami fura, hogy a web-es felületen még az én általam beállított csatorna figyel, de a valóságban egy teljesen más csatornán megy a wifi.
    A kliens állapot kijelzés is hibás félpercenként eltünteti majd újra megjeleníti.
    A sebesség mérés totál felesleges plusz szolgáltatás, pláne úgy hogy pontatlan, a valós net sebesség felét sem méri. :C
    Bekerült az Instant Guard is de ez sem működik nálam :C
    Belenéztem az AiMesh részbe is, de olyan érzésem van mintha inkább a látványra gyúrtak volna, nem mint a funkciók átláthatóságára, ez így megint nem győzött meg.
    Maga a felület gyors, de ez így édes kevés.

    Szóval működni működik, de messze van még ez attól, hogy ajánlott legyen ez a verzió pláne nem olyanoknak akiknek a stabilitás lényeges, mert ez még nagyon béta verziónak tűnik.

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Új hozzászólás Aktív témák