Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz ddmb #129 üzenetére

    Ezeken már túl vagyok, kipróbáltam merlinnel is és ugyan az a sebesség probléma, holnap visszateszem a régi routert és azzal még egy próbát teszek hogy a lehető legtöbb hibát kizárjam, ma az FTTH-s eszközt is újraindítottam, hogy nem e azzal van a gond, de nem...

    Nem buta volt a kérdés, mert láttam én is már olyan illetőt aki wifin akart gigabites kapcsolatot, de én kábelen CAT5e kábellel, a win és a router is gigabites kapcsolatot jelez de a sebesség letöltésben elmarad még a garantálttól is mert az olyan 300mbit lenne, a vicc hogy a feltöltési sebesség tökéletes, 210-230mbit közt mozog.

    Ja vírusírtó és tűzfalat is kikapcsoltam a teszt ideje alatt, szóval még az sem tud beleszólni, de mindegy is mert az előd routerrel (Asus RA-AC68U) ugyanezzel a géppel bőven megvolt a sebesség.

    Holnap visszateszem az előd routert, és ha azzal meg lesz a sebesség akkor ezt visszaküldöm garanciálisan... ha meg nem akkor a digit fogom piszkálni, hogy legalább a garantált legyen meg.

    [ Szerkesztve ]

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Új hozzászólás Aktív témák