Új hozzászólás Aktív témák

  • BocsiAG

    csendes tag

    Hmm hmm. Nekem egy Astro A50 (gen 4) van. Németországba vettem az amazon-rol ott akciósan úgy 70e (huf) volt (itthon 90-100e)+ vettem hozzá bőr párnát is az + 40 euroba fájt. Meg lehet nézni jó vagy jobb alternatíva az Asus Rog Theta-hoz képest. Kialakításra biztosan. (szemüveges vagyok) Megjegyzem a szövet párna nagyon kényelmes, bőr viszont jó zajszigetelő. Ha már gamer fülesről beszélünk. :DDD

    Viszont nekem is új a technika. :F A kábelezésnél még nem jöttem rá vagy nem találtam megoldást arra, hogy egyszerre legyen bedugva a ps4 meg a pc-be és tudjak váltani kábel áthelyezés nélkül. Mert a BASE station-nak kell áram, meg ugye optikai a bemenet. Pc-n csak USB re nyomom, ps4 USB+ optikai kábel. Ha a két eszköz megy akkor optikai kábel él.

    Amúgy 10-20e régen lehetett kapni jó füleseket de mára 10-20e sztem csak gyenge minőséget lehet kapni. Az elődje az A50 nek nálam egy(anno 10e vettem 10éve min. :DD ) Theatre 6 ZM-RS6F iszonyatosan leharcolva, de mai napig működik. A kábel minősége olyan ami manapság nem kapni már(szövet kábel már ízekre szakadt volna). Ezért vettem wifiset mert kábeleket manapság már nem olyanra csinálják, másik a wifis sokkal szabadabb.

Új hozzászólás Aktív témák