Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doooo

    veterán

    válasz melega #22 üzenetére

    Ha más néven adnák ki, akkor meg az jönne, hogy ez tiszta AC... mindenkinek sosem lehet eleget tenni, főleg ekkora rajongótábor esetén, legyen szó játékról, filmről, sorozatról, akármiről.

    Egyébként Origins határozottan furcsának hatott anno... nem is vonzott, hogy játsszak vele, annyira másnak tűnt az előzőekhez képest... aztán megvettem leárazáskor, de még utána is másfél éve telt el, mire az időm és a kedvem is elégséges lett hozzá, illetve mire új gép állt rendelkezésemre, mert a korábbin (bár elég erős lett volna hozzá) kis idő után állandóan leállt a program... szóval miután március végén belekezdtem végre, hát nagyon kellemesen csalódtam, most szüneteltetem is, miután 100 órát beletettem azóta. Időközben megvettem az Odyssey-t is, tehát bőven lesz mivel szórakozni. A Valhallát is várom, most, hogy már beleszoktam az új játékmódba. Ez volt egyébként a legnehezebben megszokható rész, az új irányítási rendszer. Annyira más volt mint a régi, hogy borzasztóan idegesített amikor először próbáltam anno.

Új hozzászólás Aktív témák