Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    Igazából azt nem értem, hogy ti mit vártok az újabb AC-któl? Részről részre bővülnek a játékok, egyre több újítást pakolnak bele a készítők, mindezt úgy, hogy megtartják a korábbi címekből a jó dolgokat. Ha ez nem jó irány, akkor nem tudom, hogy mi az.

    A sztori... nos, a sztori az tényleg úgy ahogy van, számomra értékelhetetlen. Az egyes korok saját történetei rendben vannak, de maga a jelenkori "átívelés" csak addig volt jó, amíg nem kezdték el behozni Minervát és Junót. Sokkal jobb lett volna, hogyha a készítők ilyen tekintetben a földhöz ragadtak volna, és hagyják azt istenes dolgokat a fenébe, mert az AC 3 bugyuta jelenkori részeitől is az arcomat kapartam.

    A fanokat pedig nyugodtan meg lehet kérdezni bármiről, mert bár sok közöttük az elvakult (nem csak AC-ről beszélek, hanem általánosságban), aki nem szemellenzővel jár, az tisztában van a program hátrányaival is, nem csak az erényeivel. Én is AC fannak vallom magam, de az első részt unalmasnak találom, a jelenkori részeket pedig idegesítőnek. Ugyanígy vagyok a Splinter Cell szériával. A harmadik rész nálam a "best game ever" kategóriába esik, míg ha valaki szervezni szeretne egy nyilvános Conviction égetést, az a címemre küldheti a VIP meghívót.

    “The wha-"

Új hozzászólás Aktív témák